Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178420 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže skriva

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:NODY
« Odgovor #360 poslato: 13.04.2011. 18:04:19 »
Zelio bi da znam zasto sam dobio perm ban , nisam skrinshoot niti sam ti sta psovao !

Van mreže Grob@r [4]ever

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Život je 1, kanter je 1.6
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #361 poslato: 14.04.2011. 13:54:33 »
Admin VakiC posto nema ban komandu, mora da me kick i psuje mi sve jer navodno imam WH, jer mu je neki igrac h. to rekao, a naravno nije me spec. ni jednu rundu. I mislim za prozivanje da ide kazna igracu koji proziva a ne meni. Ako je problem sto ubijem tog "prejakog" h. dvije runde zaredom mora li znaciti da imam Wh, pa nije taj covjek izmislio kanter.
Ja volim Partizana i svakog novog dana kucaće srce moje za Crno-Bele boje!!!

Van mreže Salter

  • Super član
  • *
  • Poruke: 741
  • Ugled: +11/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #362 poslato: 14.04.2011. 15:00:05 »
POSLJEDNI PUTA GOVORIM     GROBARI 4EVER JE CIST.. NEMOJTE COVJEKA BAN BEZZE
U svijetu moje mladosti padaju cak i zidovi kad bih te znao pronaci i da te mogu sakriti,DAO BI CARSTVO ZA TEBE...

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #363 poslato: 14.04.2011. 21:33:49 »
znaci ko nama adminuje na serveru lol da je isus krist a ne neki creative nemoze se ovako ponasati lika banuje 3 puta lik ni kriv ni duzan pita ga nakon prvog bana sto ban on opet ban i napise dosadani si i smaras ovaj se opet vrati i ovaj opet ban a jesi i dosadan a lik nista uradio nije a prije toga je i mene kickovo nako reda radi valjda imo ja dobar skor pa da me sjebe da popizdim sto nisam.Koji debil

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #364 poslato: 15.04.2011. 20:25:33 »
niko nista ne odgovara vidim zar se toliko bojite tog lika

Van mreže Onur Aksal

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 17
  • Ugled: +3/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #365 poslato: 15.04.2011. 21:49:41 »
Admin VakiC posto nema ban komandu, mora da me kick i psuje mi sve jer navodno imam WH, jer mu je neki igrac h. to rekao, a naravno nije me spec. ni jednu rundu. I mislim za prozivanje da ide kazna igracu koji proziva a ne meni. Ako je problem sto ubijem tog "prejakog" h. dvije runde zaredom mora li znaciti da imam Wh, pa nije taj covjek izmislio kanter.

Slazem se sa 4everom jer taj put sam u par navrata rekao Vakicu da ne kickuje coeka bezze ali nije me poslusao i nastavio je da izbacuje coeka dok ovaj nije otisao. Pa jebemu ako se ovakve stvari nastave samo ce botovi igrati na serveru jer ocigeldno pro igraci nemogu da igraju ovdje pa malo pripazite

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #366 poslato: 15.04.2011. 22:49:03 »
cekaj cekaj da se i ja ustekam suada suada hahahahah neka malo djece pustite ih nek izvolje vakic nije nikakav admin a da ne nabrajam ostale cccccc  :udri: :udri: :sniper: :sniper: :pain10: :pain10: :pain10:

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #367 poslato: 16.04.2011. 17:31:20 »
znaci ko nama adminuje na serveru lol da je isus krist a ne neki creative nemoze se ovako ponasati lika banuje 3 puta lik ni kriv ni duzan pita ga nakon prvog bana sto ban on opet ban i napise dosadani si i smaras ovaj se opet vrati i ovaj opet ban a jesi i dosadan a lik nista uradio nije a prije toga je i mene kickovo nako reda radi valjda imo ja dobar skor pa da me sjebe da popizdim sto nisam.Koji debil
Eric napisi ovo malo manje konfuzno...

Van mreže Eric Cartman

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 86
  • Ugled: +2/-2
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #368 poslato: 16.04.2011. 23:20:27 »
ma moze se skontat ugl. lik drka kurac na igracima nicim izazvan a i Boja je isti lik je debil nevidjen.Pises na chat znaci nevezano za njega on odjednom ne smaraj banovacu te.Ja mu kazem sta sam tebi reko jesi normalan.On kick jedno 10 sta mu rec,opsovat mu ban cu dobit.I cudite se sto nema dobrih igraca na serveru malo se zapitajte.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #369 poslato: 29.04.2011. 16:14:10 »
Evo zalba a rad jednom klinca na serveru pod nikom Boj@. Mali je nasao za shodno na psuje javno, i da ungaguje ljude. Naime igrac skriva je psovao i od mene dobio gag na 5 minuta. Pita me desert sto si ga gag reko zato sto je psovao i kaze desert ok. Nakon minut salje skriva "Ungag me" reko ne dok ne odsluzis 5 min, i desert ga ungag ja reko nemoj on je kao i ostali igraci, nema privilegije kaze desert ok. U to se umjesa doticni gospodin Boj@ rijecima: "ungag ga!". Pristojno odgovorim ne a on nastavi rijecima "ungag ga pederu" nakon cega je pocelo javno prozivanje i psovanje. Takodje na jednom od prilozenih ssova vidjecete da nije rad da vise igra na nasim serverima nego na Brijesnici, tako da molim da head admini ovo sankcionisu.

Poz

Van mreže BoJ@

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 1
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #370 poslato: 29.04.2011. 16:19:12 »
xD jesi adrenaline slikao kad sam ti psovao majku sto to nisi jesam ja izbacit cu danas zaboli me jes jednom napusi mi se kurca xD

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #371 poslato: 29.04.2011. 16:21:14 »
xD jesi adrenaline slikao kad sam ti psovao majku sto to nisi jesam ja izbacit cu danas zaboli me jes jednom napusi mi se kurca xD

Recenica je skup rijeci koje zajedno imaju odredjeno znacenje, a nasta to kod tebe lici?

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #372 poslato: 29.04.2011. 16:26:58 »
Bojan Bojović април 29 у 4:25 по подне Пријави
ooo kako je sta se radiiiiiii.i jesi li pozdravio majku...pederuu hmmm barem ako sam ti ja psovao majku nisi trebao da deagla upecujes da ungaguje skrivu za to samo da skriva uzme vozacku zapamtiii neces dobro poci pozdrav.....boJ@ :PPPP


Evo kako mala djeca znaju biti pateticna... Pitam se samo cemu te mama i tata uce kuci.

Van mreže Madaru

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 109
  • Ugled: +3/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #373 poslato: 29.04.2011. 16:31:20 »
Boja je neka prava "seljačina"

Van mreže St.Anger

  • St.Anger
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 585
  • Ugled: +7/-4
  • Pol: Muškarac
  • Mudo labudovo xD
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #374 poslato: 29.04.2011. 16:32:49 »
Bio sam na srw-u i sve sam ovo pratio...Ja da sam na Adrenaline mjesto ucinio bih isto...Dobro je postupio nije se njemu uopce obraco