Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178569 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #540 poslato: 11.06.2011. 17:58:50 »
Ja Check-a ne branim,samo necu da bude nesto sto sam ja uradio da bude pripisano drugom nekom,bilo to lose,bilo to dobro.drugo sta ce mi demo da vidim sta si ti radio 1 min i 20 sec po bazi.nije vazno da li si cucao iza nekog paketa ili si setao po bazi,svako ostajanje posle 1 min u bazi se smatra stekanjem.ovo tvoje prozivanje da dokazes da samo ti nisi kriv,nego da je kriv onur ili neko drugi,mozda cak i Tole je vise nego zalosno.kao sto i sam znas ja te nisam slapao,od mene si dobio slay za stekanje po bazi i ban radi psovke koju necu da ponavljam.toliko od mene.sto se mene tice i dalje mozes da krivis koga god hoces,ali ja mislim da si dobro i prosao,jer za porodicu ide perm.i da dodam,dobrodosao si na server,ali sledeci put se ugrizi za jezik prije nego sto opsujes,jer ce sankcija biti ista ili gora

Van mreže neko-g

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 2
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #541 poslato: 11.06.2011. 18:01:10 »
Zelim da se skine admin "CHECK IT OUT NOW" mjenja mape,kicka ljude,kurci se po serveru.Nezasluzuje admina. Hvala poz.
i ja se slazem sa Durketom .. u potpunosti je upravu !! poz hvala

Van mreže x-Ca!n

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #542 poslato: 11.06.2011. 18:06:58 »
alkazar ti izgleda ne citas sta sam pisao pa ti zato nudim demo...kazem da sam dosao skoro do sajta a nisam ja kriv sto je c4 bio u bazi pa sam se morao vracat po njega

Van mreže alkazar91

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 119
  • Ugled: +12/-7
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #543 poslato: 11.06.2011. 18:27:47 »
Gledaj,ja sam tebe vidio u bazi posle 1 i 20 sec i vidio sam da te drugi admin slap.logicno je da sam mislio da si se stekao u bazi,jer nema drugog razloga da te slap.ako je istina da si isao tako i onda se vratio po c4,onda je moja greska i ja se izvinjavam zbog slaya,ali to nije razlog da nekom opsujes majku i zato i dalje stojim iza mog bana.nije potreban demo,vjerujem na rijec

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #544 poslato: 11.06.2011. 18:35:36 »
Tole je kriv za sve...  :zvizduk:

Van mreže x-Ca!n

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #545 poslato: 11.06.2011. 18:37:42 »
slazem se s tobom da se ne smije dopustit vrijedjanje i bilo kakva psovka, ja priznajem i svoju gresku al to nije prvi put da mi se dogadja i popizdio sam jbg...vjerojatno me ni check nije pratio dovoljno dugo da vidi di ssam isao i vidio me je u bazi s awpom i poceo slapat...mozda je pretpostavio da kampam jer imam awp al opet nesmije to radit ako nije uvjeren...ja sam samo kazem da i na rad admina pripazite jer stvarno nekad pretjeraju s glupostima...

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #546 poslato: 11.06.2011. 18:51:22 »
slazem se s tobom da se ne smije dopustit vrijedjanje i bilo kakva psovka, ja priznajem i svoju gresku al to nije prvi put da mi se dogadja i popizdio sam jbg...vjerojatno me ni check nije pratio dovoljno dugo da vidi di ssam isao i vidio me je u bazi s awpom i poceo slapat...mozda je pretpostavio da kampam jer imam awp al opet nesmije to radit ako nije uvjeren...ja sam samo kazem da i na rad admina pripazite jer stvarno nekad pretjeraju s glupostima...
igro sam par puta sa ovim likom na dvojci,  dok sam ja igrao nijednom nije opsovao, igra jako fino. sa mob.pratim forum, pa cu skratiti, ne znam ko je taj admin check, ni ko mu je dao admina...al provjericu. al ovi admini sto lako dobiju admina lako ga i izgube, to je cudo.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #547 poslato: 11.06.2011. 19:32:05 »
Svasta se nacitah, boze svasta. Sto se tice ovog slucaja slapa, ja jesam u infernu igrace opominjao slepom da krenu, slap ga jednom da skonta. Posto sam prije toga 3-4 puta napisao nema stekanja u kuci, na sponu. I naravno kad sam vidio da ne vrijedi, neke sam slay-ovo, cuci u kuci i ne mrda se. Sto se tice slepa X ne sjecam se, vjerovatno sam te 1-2 slap, i vjerovatno nisam bez razloga. I meni majku nije niko opsovao, koliko mi se cini. Idemo dalje. Sto se tice Durketa i ovog neko-g. Meni je zao sto je vama krivo sto ja odem u spec i pratim igru, kikujem igrace zbog pinga, kikujem zato sto su po 2-3 runde afk, gagujem sto psuju, pratim, onda mi je stvarno zao sto imate komplekse. Vi ste takve osobe sto samo gledaju kako ce koga naruziti, tuziti, poturiti mu nesta. Ja nisam bez razloga nijedan slap i slay uradio. Kaze mjenjam mape. Igram vec sat i po, i ide autovote(kojeg treba napravit evo zasto-igramo npr dust2002 ide vote promjeni se u aztec. Onda glasanje 1opcija dust2002 i o5 on izabran. Prvo smara igrace, i nije ok da se ista mapa u 50min 3puta igra) i ja stavim vote 1.nuke 2.clan mil 3.pirenesi, mape koje se igraju svake prestupne godine. Nastavljam post dole>>
zajecar-hq.com  !

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #548 poslato: 11.06.2011. 19:39:18 »
Ako to nije uredu, onda ne znam sta je. I sad kao ja mjenjam mape po volji, kurcim se.  Kurcim.... hm... Udjem na server napisem na adminsay zz, i nikad nisam amx_sayom napisao zz ili bijelim slovima proseravao se, kao sto vecina radi.
A pazi sad ovo. Niko nije mogao(vjerovatno ljubomora koja vas izjeda unutra) da napise u 1 postu bar BRAVO ZA CHECK-a, koji je npr danas na serveru bio 5 sati, juce bio 7 sati, i veceras cu jos( mozda, posle ovoga svega cu vidjet) 3sata. Znaci na dan budem preko 4 sata na serveru, u prosjeku. Niko nije mogao napisati bravo sto odem u spec na svakoj mapi bar na 10min i pratim igru, pratim igrace. Dalje. CHECK vam je doveo 5-6 stalnih igraca i jos jedno 7-8 igraca koji udju povremeno, bar 3-4 puta na dan. Ali nisam ni ocekivao pohvale i nagrade, ali da ovako blatite... FUJ ! Mrvice prepostavljao sam da me ne znas, cune mi je dao admina. Nisi u zadnje vrijeme na serveru, pa me ne znas... Oh da Durke, ti ne ode sa servera? Ocekivao si da ti empty i svi pisemo ostani, neka te... Ali nisi to docekao pa si se pokumio tu...Nastavljam>>>
« Poslednja izmena: 11.06.2011. 20:19:10 CHECK IT OUT NOW ! »
zajecar-hq.com  !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #549 poslato: 11.06.2011. 19:44:01 »
Ne slazem se da mu treba skinuti admina, mislim da bi trebalo malo pustiti, svako pogrijesi koju dok se malo ne "ufura u fazon". Check procitaj ovo, i spusti loptu malo. A to nemoj ni od koga ocekivati da te hvalisa jer sam svoju sudbinu krojis. Ja sam admin 2 godine pa niko ne hvali i gladi mi mudo. Svi ovdje prolazimo kroz isto (nije sad da je inje i trnje, ali opet...) sto bi ti bio drugaciji?

« Poslednja izmena: 11.06.2011. 19:46:27 Adrenaline [Vladan] »

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #550 poslato: 11.06.2011. 19:46:56 »
Culi ste za Terranet server? Ako ste pravi kanterasi jeste. Stari server, jedno vrijeme najjaci bio i sada je. Jeste da je na ranku ispod bilece, ali je o5 mnogo jaci od bilece. Ja sam igrao na tom serveru, i pratim i njihov forum. Zasto? Ima vise razloga. Njihov mapcpyle(kako se vec kaze) pici po citav dan, automatski napravljeno. Znaci nema veze sto se igra 5na5, igra se cbble i gotovo. preko 10ak mapa se vrti u krug(pirenasi, clan mil itd.) mape koje server Bileca nije ni vidio. Admini-hm, cisti profezionalizam. Znam, vidio sam. Admini banuju PERNAMENTLY kada neko napise jebem vam majku. Da bi dobio unban moras otici na forum i svima se izvinuti, a i to je pitanje hocel te unban. Ne kazem da se ugledate na njih, ali ovakvih gluposti tamo nema.
Za kraj. Sto se tice admina, skinite mi ga, znaci ne dotice me. Svaka vama cast, al cs nije moj zivot, i to me uopste ne dotice. Doticu me ovakvi ljudi, koje u mojoj opstini nisam vidio, nisam znao da postoje. Mislim da sam vam sada objasno mnoge stvari, I DA TREBA SVI DA OVO PROCITATE, nije smaranje nego cas odrzan. Toliko od mene. Pozdrav
« Poslednja izmena: 11.06.2011. 19:50:16 CHECK IT OUT NOW ! »
zajecar-hq.com  !

Van mreže x-Ca!n

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #551 poslato: 11.06.2011. 19:49:13 »
evo opet ja moram pisat, jbg takav sam, neznam sutit ni kad treba...ako vam ista znaci nisam ni ja za to da mu se oduzme admin jer sam ga vidio par puta u spec i pretpostavljam da prati igraca jer nema sta drugo tamo radit, mene je vjerojatno slap jer me vidio u kuci i to mu je greska i na to malo treba pazit, vise sam ja popizdio radi nepotrebnog slaya al ni to vise nije bitno, sad sam se smirio...

i check da ti kazem nije bio 1-2 nego barem 7-8 puta jer sam skakao po onoj kuci ko neka lopta  ;D

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #552 poslato: 11.06.2011. 19:59:37 »
Adrenaline kao sto sam napisao, nisam ni ocekivao pohvale, ali ni ovakve napade.
Ca!n, slap sam te koliko se sjecam zato sto si se vukao, jel mora svaka partija do zadnje sekunde da se igra? Ako sam stvarno pogrjesio i ako te toliko naljutio taj slap, izvini onda, moja greska. ;)
P.S Adrenaline- Je li se ko osim ovih lokalnih admina zalio na mene zbog pogresnog bana? Nije. Poz
zajecar-hq.com  !

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #553 poslato: 11.06.2011. 20:02:24 »
Ne slazem se da mu treba skinuti admina, mislim da bi trebalo malo pustiti, svako pogrijesi koju dok se malo ne "ufura u fazon". Check procitaj ovo, i spusti loptu malo. A to nemoj ni od koga ocekivati da te hvalisa jer sam svoju sudbinu krojis. Ja sam admin 2 godine pa niko ne hvali i gladi mi mudo. Svi ovdje prolazimo kroz isto (nije sad da je inje i trnje, ali opet...) sto bi ti bio drugaciji?
Nikom admin nije skinut bez razloga, i ni u jednom postu nisam rekao da cu skinut, kako vi tumacite konstatacije to je druga stvar.
Generalno cu da pogledam logove od admina, imam previse zalbi, stanje je lose, lose stanje su prouzrokovali admini, mislim da niko nece biti postedjen bez obzira na to od kad je admin i da li mene mozda licno zna,prihvatio sam se posla nastojacu da ga zavrsim kako treba. nastojacu da budem pravican, koliko je to moguce u ovom haosu zalbi. Jer stvarno ne razumijem ponasanje nekih admina,a ima ih i starijih od mene. . . Ako nije ova radijacija iz Japana ja ne znam sta je.

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #554 poslato: 11.06.2011. 20:23:28 »
Ne slazem se da mu treba skinuti admina, mislim da bi trebalo malo pustiti, svako pogrijesi koju dok se malo ne "ufura u fazon". Check procitaj ovo, i spusti loptu malo. A to nemoj ni od koga ocekivati da te hvalisa jer sam svoju sudbinu krojis. Ja sam admin 2 godine pa niko ne hvali i gladi mi mudo. Svi ovdje prolazimo kroz isto (nije sad da je inje i trnje, ali opet...) sto bi ti bio drugaciji?
Nikom admin nije skinut bez razloga, i ni u jednom postu nisam rekao da cu skinut, kako vi tumacite konstatacije to je druga stvar.
Generalno cu da pogledam logove od admina, imam previse zalbi, stanje je lose, lose stanje su prouzrokovali admini, mislim da niko nece biti postedjen bez obzira na to od kad je admin i da li mene mozda licno zna,prihvatio sam se posla nastojacu da ga zavrsim kako treba. nastojacu da budem pravican, koliko je to moguce u ovom haosu zalbi. Jer stvarno ne razumijem ponasanje nekih admina,a ima ih i starijih od mene. . . Ako nije ova radijacija iz Japana ja ne znam sta je.
Moguce da je radijacija, nema drugog objasnjenja
zajecar-hq.com  !