Autor Tema: Zalba na admina:  (Pročitano 178413 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Konobar CUNE

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 105
  • Ugled: +27/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #555 poslato: 11.06.2011. 20:38:41 »
E ovo ne moze proci bez mene...
Check je dobio admina od mene, RAZLOG: Na serveru EMPIRE zona je bio admin kod mene i masje i nije bilo primjedbi nikada na njega, posto sam znao kako se ponasa kao admin ja sam mu dao admina na svoju ruku nakon razgovora sa EMPTYjem kada je dogovoreno STAVI MU ADMINA AL GA PRATI DA SE NE USKURCI! AKO SE USKURCI SKIDAJ! Dalje, klinac je novi na serveru pa ne zna ko je STARI igrac, ko je stari citer pa su vam cesto smjesi njegovi komentari! kao 'ae provjeri ovoga, ovaj je sunjiv itd..." JBG ne zna on ko je NICK pa vazda kaze ae prati ovoga, ne zna dosta tih nasih "PRO" igraca, sto je opet plus za njega! Posto svi znate da se lako KRADE NICK I PW. Uzme neko nick od igraca upali AIM i niko nece da provjeri, KAO ON JE NAS NISTA SE NE SEKIRAJ! Dalje, ja milsim da se on nije ni bilzu primakao skidanju admina, mozda ga neki od vas ne gotive, al to je vas problem i ne mogu da vas ja natjeram da ga volite, al bar dajte mu sansu. Ako lik provodi po 5 sati na bil serveru, a od toga 2 sata u specu prateci STA DA SE KAZE?! Jel bolje to pa nekad  zasere i promjeni mapu, il je bolji admin koji provede 1 h dnevno i nista ne radi, + zaboravio je 90% AMX komadni od kada ih nije koristio. Kao sto je EMPTY reako neki dan PRVO POGEDAJ BALVAN U SVOM OKU, PA TRZI TRN U TUDJEM. Kada bi svi sagledali svoje ponasanje, shvatili bi, da mu dugujete izvinjenje!
P.S. Ako mislite da ga branim sto sam mu ja postavio admina grijesite.


A sto se tice CHAINa nemam sta da kazem, ako ti mislis da je fer da nekom psujes sto te slay nakon tvoje greske, ti si mutav! Uopste ako mislis da imas nekom pravo da pusjes na serveru. Po cemu je ijedan igrac ista manji od tebe na serveru? Dakle, Psovke su ZABRANJENE NA SERVERU I SVAKA CE BITI SANKCIONISANA, NEKA GAGom NEGA BANom!

Sada mali savjet za "Male nakurcene pro igrace" ako vam se psuje otovrite WORD ili NOTPED i psuj, ako vec ne smijes da to kazes nekom u lice kada moras da psujes  eto ti rjesenja.
Ako nekom ima nejasnih stvari u ovom postu nek mi posalje poruku! Chain nemoj nista da odgovaras na ovo posto vec znam kako bi mogao da izgleda odgovor!

Van mreže x-Ca!n

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 12
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #556 poslato: 11.06.2011. 20:56:13 »
CUNE jbg ja odgovorit moram(ako moze i ovdje ban dajte mi ga da prestanem vise i sebi sam dosadan)...ja sam kriv radi bana i evo ispricavam se Check.u al nije moja greska bila kao sto si ti rekao, nije istina da sam se stekao jbg nemogu trcat ko muha bez glave s awpom dok igram 1 vs 4 i jos moram pokupit bombu...mrzim kad se ljudi stekaju i meni nekad dodje da se stekam al kad se stekam stekam se kad sam CT na sajtu...ja sam sad Ok, shvatio sam svoju gresku al ne mozete me uvjeravat stalno u isto...check je pogrijesio, naravno dogodi se, ali ja kazem da treba ostat admin jer je dosta na serveru i u spec, znam jer sam i ja dosta tu

nemoj te se ljutit i vise raspravljat, jebe mi se za ban ni prvi ni zadnji al mislim da bi bilo u redu i da se unbana ako ne radi mene barem radi igraca majki i zoromagnus koji su na istoj ip adresi.
ja necu veceras i sutra ulazit al njima dajte da igraju momci jer im se neda trazit novi server a tu je i ping dobar...

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #557 poslato: 11.06.2011. 21:04:57 »
Ma Ca!n sto se tice te situacije, to je rjeseno. Ti pogrjesio, ja pogrjesio. Problem su neke druge stvari...
Cune mene ne zanima, pa da si ti usao na drugi nick i da mi te prijave i ako ja sumnjam, otici cu u spec i gledacu, sto sam radio kad su neki admini igrali! Kako god hocete...
zajecar-hq.com  !

Van mreže miRolu

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 130
  • Ugled: +10/-7
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #558 poslato: 11.06.2011. 21:37:40 »
E ovako CHECK da te ja pohvalim hehehe jedan od dobrih admina koje ja poznajem :D i znachi Durke i Avast su se navalili na neke admine ili zlo biti sta je vama ljudi by-bakula*

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #559 poslato: 12.06.2011. 10:20:49 »
Ja mislim da Durke ne pishe, bar ga ja takvog ne poznajem.

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #560 poslato: 12.06.2011. 12:14:14 »
Joj ljudi nije mi jasno, sto idete okolo kere pa na mala vrata... Dobro covjek se zajebo Boze moj, sta sada. Svi smo nekad pogrijesili.

Check Terranet ne moze biti bolji od bilece da je iz oka pao, svaki put kad udjem na terranet samo pise "kicked and banned", admini se kurce sa bijelim slovima kako im puca kurac.



Evo iskreno nisam se nesto trudio da kontrolisem admine, davao sam par ispravki, ali vidim mrvica je (pre) zauzet pa sam odlucio, da mu malo pomognem, pa cu obratiti paznju sta rade i kako rade i korigovati ih na serveru. Naravno mrvice, ako je nepotrebno da ti pomazem mozes reci, nastavicu svojim poslom. Nudim ovu pomoc jer mislim da sam dovoljno iskusan sto se tice servera i ponasanja admina itd...

Poz

Van mreže bazilisk

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 6
  • Ugled: +0/-0
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #561 poslato: 14.06.2011. 15:19:53 »
e ovako posto mi je amaure 4 durke skrenuo paznju na to da preterujem sa gag-ovanjem.....zelim da obrazlozim zasto sam gag-ovo Sparka na 1144 min....odg je vrlo jednostavan...decko ne prestaje da psuje i proziva...kad god ga ubiju on proziva....nisam slikao,ali sl put cu slikati pa da imam i dokaz za to....znaci ako je lik proveo 50 min na serveru,od tih 50 min 15 je prove psujuci....ako meni ne verujes pitaj ostale admine....i to on radi svaki put kada je na serveru...znaci do sad sam ga nekih 100 puta gag na 2,5,8,13 min lik ne prestaje!!!!i jos nesto, ako sam ga ja gag,mojne ga vi ungag...zalite se hedu pa neka mi skine admina....jer ja iza svoje odluke stojim!!!LIK JE TO APSOLUTNO ZASLUZIO!

Van mreže Masja

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 33
  • Ugled: +2/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #562 poslato: 14.06.2011. 15:24:01 »
Da zasluzio je, ja ga gagujem cim ga vidim ..i stalno se ponavlja ..cak sam ga uhvatio kako psuje majke adminima i igracima ..dasta nego gag bagru :)

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #563 poslato: 14.06.2011. 19:04:15 »
Da zasluzio je, ja ga gagujem cim ga vidim ..i stalno se ponavlja ..cak sam ga uhvatio kako psuje majke adminima i igracima ..dasta nego gag bagru :)
zajecar-hq.com  !

Van mreže eskobar

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 43
  • Ugled: +5/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #564 poslato: 14.06.2011. 19:15:38 »
ZALITE SE NA MENE MALO......Udjem na server birana mapa de_aztec0.....admin dava vote piranesi i cbble.....ja ponistim...on mijenja u piranesi.....drugi admin mijenja u dut4ever....sad sam izasao i ne imenujem ali ponovi li se jos jenom KOSTI CU DA VAM POLOMIM!!!

Van mreže Jocker

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 19
  • Ugled: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #565 poslato: 14.06.2011. 19:18:55 »
ZALITE SE NA MENE MALO......Udjem na server birana mapa de_aztec0.....admin dava vote piranesi i cbble.....ja ponistim...on mijenja u piranesi.....drugi admin mijenja u dut4ever....sad sam izasao i ne imenujem ali ponovi li se jos jenom KOSTI CU DA VAM POLOMIM!!!
haha pretpostavljam i  ja ko je jer sam sad doso na server a vidio sam ko su admini .. zato !! svaki vote koji dadne neko ja cu amx_cancelvote .. a kad uradi changelevel ja cu fino da ga uslikam . i postavim na forum .. pa nek se headovi rasprave s njima ! ;)

Van mreže CHECK IT OUT NOW !

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 211
  • Ugled: +5/-36
  • Pol: Muškarac
  • funk soul brother !
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #566 poslato: 14.06.2011. 19:19:47 »
Tema za sve i svasta eskobar.
zajecar-hq.com  !

Van mreže Carlos

  • Carlos
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #567 poslato: 14.06.2011. 20:23:14 »
e ovako posto mi je amaure 4 durke skrenuo paznju na to da preterujem sa gag-ovanjem.....zelim da obrazlozim zasto sam gag-ovo Sparka na 1144 min....odg je vrlo jednostavan...decko ne prestaje da psuje i proziva...kad god ga ubiju on proziva....nisam slikao,ali sl put cu slikati pa da imam i dokaz za to....znaci ako je lik proveo 50 min na serveru,od tih 50 min 15 je prove psujuci....ako meni ne verujes pitaj ostale admine....i to on radi svaki put kada je na serveru...znaci do sad sam ga nekih 100 puta gag na 2,5,8,13 min lik ne prestaje!!!!i jos nesto, ako sam ga ja gag,mojne ga vi ungag...zalite se hedu pa neka mi skine admina....jer ja iza svoje odluke stojim!!!LIK JE TO APSOLUTNO ZASLUZIO!
Podrzavam,pogotovo taj dio koji se odnosi na ponistavalje komandi od strane drugih admina...

Van mreže tobaco

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #568 poslato: 14.06.2011. 21:53:47 »
Masja mi svasta govorio,psovao mater i banovao me.Skinite mu admina i onom alkazaru isto...
"КОСОВО МИ ПИЛЕ,КРИЛОМ СУЗУ КРИЈЕ,ДАДОШЕ ТЕ,ПИТАО МЕ,НИКО НИЈЕ...........""
  
                       - - - Н Е М А  П Р Е Д А Ј Е - - - ! ! ! !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: Zalba na admina:
« Odgovor #569 poslato: 14.06.2011. 22:38:45 »
Masja mi svasta govorio,psovao mater i banovao me.Skinite mu admina i onom alkazaru isto...

Dobro je Strumfe :) RLN: ***Strymph***  :zvizduk: