Autor Tema: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!  (Pročitano 13446 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže N1K3

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 4
  • Ugled: +0/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #15 poslato: 08.09.2011. 14:54:01 »
Ok hvala alklazar

Van mreže Organizirani Kriminal

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 51
  • Ugled: +1/-4
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #16 poslato: 08.09.2011. 15:15:00 »
Ja mislim da su PeruzzY i rocky11 zasluzili admina. Adrenaline je zasluzio da bude head admin.

e kad su ovi svi dobili head admina ....trebo je i adrenalin dobiti nije ovo uredu jedini od njih je on i zasluzio  , niste fer ispali prema covjeku ccc !!!

Van mreže ps1h0pheLwOw.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #17 poslato: 08.09.2011. 16:05:52 »
Ja mislim da su PeruzzY i rocky11 zasluzili admina. Adrenaline je zasluzio da bude head admin.

e kad su ovi svi dobili head admina ....trebo je i adrenalin dobiti nije ovo uredu jedini od njih je on i zasluzio  , niste fer ispali prema covjeku ccc !!!
Evo kad i ja kazem da je Adrenaline trebao dobit Heada onda je stv. treba da dobije.. Covjek se trudi na ovome forumu brise teme,postove,ogranizuje turnire,ulazi nekad na server nije los igrac.. Ugl. nije fer prema njemu.. Glas da Adrenaline bude HEAD !

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #18 poslato: 08.09.2011. 17:00:34 »
E jadna moja majko kad me Legt hoce za head admina... Blento jesi ti svjestan da ako ja postanem head admin da ti niakd vise svjetlo bilece neces ugledati?

Van mreže ps1h0pheLwOw.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #19 poslato: 08.09.2011. 17:02:07 »
E jadna moja majko kad me Legt hoce za head admina... Blento jesi ti svjestan da ako ja postanem head admin da ti niakd vise svjetlo bilece neces ugledati?
Lol pa nindza ja ne igram na bilecoj sam pratim forum... A svejedno mi je bio ti head ili ne ja mogu igrat na bil 2 kad ocu.. Samo nisu ispali fer kad su dali admina Alkazaru,Grobaru i Ganiju a tebi nisu.. ;)

Van mreže Adrenaline [Vladan]

  • Urednik
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 686
  • Ugled: +42/-31
  • Pol: Muškarac
  • 46.4.76.142:27300
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #20 poslato: 08.09.2011. 17:11:14 »
E jadna moja majko kad me Legt hoce za head admina... Blento jesi ti svjestan da ako ja postanem head admin da ti niakd vise svjetlo bilece neces ugledati?
Lol pa nindza ja ne igram na bilecoj sam pratim forum... A svejedno mi je bio ti head ili ne ja mogu igrat na bil 2 kad ocu.. Samo nisu ispali fer kad su dali admina Alkazaru,Grobaru i Ganiju a tebi nisu.. ;)


Mozda sada mozes, al ako ja postanem head, pa nema igraonice u VGD iz koje igras da nece biti blokirana. Alkazar, Grobar i Gani imaju svoje kvalitete koje su u ovom slucaju vjerovatno vece od mojih i zato su headovi. Zato suti, jer tebe da se pita TI BI sebe izabrao za heada BCS-a.

Van mreže ps1h0pheLwOw.

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +1/-1
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #21 poslato: 08.09.2011. 17:13:53 »
E jadna moja majko kad me Legt hoce za head admina... Blento jesi ti svjestan da ako ja postanem head admin da ti niakd vise svjetlo bilece neces ugledati?
Lol pa nindza ja ne igram na bilecoj sam pratim forum... A svejedno mi je bio ti head ili ne ja mogu igrat na bil 2 kad ocu.. Samo nisu ispali fer kad su dali admina Alkazaru,Grobaru i Ganiju a tebi nisu.. ;)
hahahahahahahhaah kad bi block sve igraone u vgd na bilecoj ne bi bilo 10 igraca... Tako pssst i igraj dok ima Visegradskih igraca... A kad njih ne bude nece ne bilece :( A kad sam ja rekao da Alka,Grobar i Gani nemaju neki klvalitet ? Ja sam rekao samo da si i ti treba da dobijes Heada. :D


Mozda sada mozes, al ako ja postanem head, pa nema igraonice u VGD iz koje igras da nece biti blokirana. Alkazar, Grobar i Gani imaju svoje kvalitete koje su u ovom slucaju vjerovatno vece od mojih i zato su headovi. Zato suti, jer tebe da se pita TI BI sebe izabrao za heada BCS-a.

Van mreže _PeruzzY_

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 82
  • Ugled: +1/-3
  • Bileća
    • Pogledaj profil
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #22 poslato: 08.09.2011. 22:04:14 »
Organizirani Kriminal ma kaki head admin.xD :D  mi nismo nista dobili samo su nas esko u shakall i vec ko jos pohvalili i rekli to sto su reklič.
a dobili nismo nista.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #23 poslato: 08.09.2011. 22:52:07 »
Zalbe mozete pisati ovdje: http://pinger.rs/images/uplatnicaBiH.jpg , cijena je 10 KM po casu.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Urednik
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: 60 sati provedenih na serveru, dobijate slot!
« Odgovor #24 poslato: 09.09.2011. 02:44:33 »
Presli smo na novi forum link: http://bilecainfo.com/cs
Mozilla pravi problem oko kesa, pa nekad vrace na ovaj forum, zato dajem link!
Obrisite kes  i sve ok ;)