Autor Tema: EKONOMSKI RAZVOJ  (Pročitano 10926 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sandro

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
EKONOMSKI RAZVOJ
« poslato: 04.12.2007. 14:44:20 »
EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
NOVI PROJEKTI VLADE R.S. ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA.
Izgradnja puta preko Čemernog, izgradnja aerodroma na Zupcima kod Trebinja, hidroelektrana u Bileći od velikog su značaja za istočnu Hercegovinu.
« Poslednja izmena: 17.12.2007. 20:41:33 sandro »
$

Van mreže Coa

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 341
  • Ugled: +28/-9
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • Rodoslov porodice Milidragović
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #1 poslato: 17.12.2007. 03:13:43 »
Da, najveci od tih projekata je autoput "kroz Republiku Srpsku". To su dionice Gradiška - Banjaluka - Mrkonjic Grad - Sipovo - Kupres; i Prijedor - Banjaluka - Doboj - Šamac - Bijeljina - granica sa Srbijom. Sto ga ne nazvase autoput kroz zapadnu Srpsku bilo bi mi lakse, ovako vidim da za njih i ne postojimo uopste. Ali kad cuje Dodik za tebe Sandro, i za tvoju pozrtvovanost, siguran sam da ce pruziti jedan krak autoputa i  kroz nase krajeve, sa specijalno napravljenim ukljucenjem pred tvojom zgradom, samo za tebe.   ;D

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #2 poslato: 17.12.2007. 09:46:39 »
EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
NOVI PROJEKTI VLADE R.S. ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA.
Daj, brate, kad otvaras ovakve teme, malo ih pojasni i objasni da ljudi poblize znaju o cemu se radi. To sto ce dionica puta Banjaluka Laktasi biti npr asvaltirana po n-ti put u zadnjih 10 godina bas me briga, ne zanima me i nemam koristi od toga apsolutno nikakve. Svi pricaju o nekim donacijama, izgradnji, projektima a mi u Hercegovini ko da ne postojimo, za nas nema nista, ima u stvari al na kasicicu.
Toliko toga je prodato a para nema, bar za nas u Hercegovini. Pa mogli su vala, kad su prodali termu u Gacku jedno 100 miliona prosuti iz helikoptera po Hercegovini sa sve lecima i natpisom: "Evo sirotinjo kukavna i vama nesto da ne poskapate od gladi". Sta je to za njih. Bice para prodace oni  i ovo sto je ostalo jos crkavice, zaduzit nas, pa ces ti moj Sandro da rmbacis za 20 maraka ko magarac i svi mi s tobom, i da tako vracamo dugove i okajavamo grijehe politickih garnitura koje gravitiraju poslednjih 20 godina.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže Mare

  • Globalni moderator
  • Mega star
  • *
  • Poruke: 2856
  • Ugled: +60/-52
  • Pol: Žena
  • ...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #3 poslato: 17.12.2007. 17:45:42 »
 ;) ;) ;)
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #4 poslato: 19.12.2007. 02:49:08 »
EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
NOVI PROJEKTI VLADE R.S. ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA.
Izgradnja puta preko Čemernog, izgradnja aerodroma na Zupcima kod Trebinja, hidroelektrana u Bileći od velikog su značaja za istočnu Hercegovinu.
Dobro,hajde,redom cemo, za izgradnju puta preko cemernog vlada je izdvojila 20 milion km.ali je odabran projekat koji opet ne resava trajno tu dionicu niti resava kliziste,pa je opet moguce da i sledece godine budu izvrseni isti radovi.Da se zakljuciti da je bolje bilo sto nam je SDS krao dva miliona godisnje za sanaciju toga puta nego ovi po dvadeset miliona godisnje.
Aerodrom na zupcima. Ovaj projekat postoji od 1954 godine,nekom senilnom komunisti palo na pamet aerodrom na Zupcima i od tada do danas se poteze to pitanje, a ono se aktuelizuje samo kada treba pred neke izbore navuc koji glas vise,moj SANDRO kad ga nije Vlado Segrt napravio,nece niko.I tako cemo mi slusati tu pricu oko aerodrma pred svake izbore mozda i 2020 godine ako ne smisle neku novu foru.
Hidroelektrana u Bileci.to je projekat koji je davno odbacen,a radilo se o izgradni hidroelektrana male voltaze.
Eto moj Sandro,malo nam sto nam ovi politicari mazu oci,nego i ti nas navali ubjedjivati kako je vlada od nas napravila Monako,samo sto mi to ne vidimo, i brate kad otvoris neku od ovih tema daj nam i malo konkretnih podataka,a ne samo naslov i neku stranacku parolu.

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #5 poslato: 24.12.2007. 20:32:44 »
Nesto mi ovaj ekonomski razvoj previse sporo djeluje. Cuo sam da ce se po svoj prilici formirati udarnicke brigade, kao poslije drugog svjetskog rata, i da ce vecinu aktivista angazovati iz redova tek svrsenih srednjoskolaca :D (izvinjavam se ozbiljnim clanovima foruma ali sam morao da postavim jedan smajlic)
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže sandro

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #6 poslato: 25.12.2007. 20:07:13 »
EKONOMSKI RAZVOJ REPUBLIKE SRPSKE I CJELE BIH.
NOVI PROJEKTI VLADE R.S. ZA IZGRADNJU INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA.
Izgradnja puta preko Čemernog, izgradnja aerodroma na Zupcima kod Trebinja, hidroelektrana u Bileći od velikog su značaja za istočnu Hercegovinu.
Dobro,hajde,redom cemo, za izgradnju puta preko cemernog vlada je izdvojila 20 milion km.ali je odabran projekat koji opet ne resava trajno tu dionicu niti resava kliziste,pa je opet moguce da i sledece godine budu izvrseni isti radovi.Da se zakljuciti da je bolje bilo sto nam je SDS krao dva miliona godisnje za sanaciju toga puta nego ovi po dvadeset miliona godisnje.
Aerodrom na zupcima. Ovaj projekat postoji od 1954 godine,nekom senilnom komunisti palo na pamet aerodrom na Zupcima i od tada do danas se poteze to pitanje, a ono se aktuelizuje samo kada treba pred neke izbore navuc koji glas vise,moj SANDRO kad ga nije Vlado Segrt napravio,nece niko.I tako cemo mi slusati tu pricu oko aerodrma pred svake izbore mozda i 2020 godine ako ne smisle neku novu foru.
Hidroelektrana u Bileci.to je projekat koji je davno odbacen,a radilo se o izgradni hidroelektrana male voltaze.
Eto moj Sandro,malo nam sto nam ovi politicari mazu oci,nego i ti nas navali ubjedjivati kako je vlada od nas napravila Monako,samo sto mi to ne vidimo, i brate kad otvoris neku od ovih tema daj nam i malo konkretnih podataka,a ne samo naslov i neku stranacku parolu.
svako ima pravo na svoje misljnje, ja sam samo postavio temu i dao svoje misljenje, a ti naravno imas pravo na svoje.
$

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #7 poslato: 25.12.2007. 22:09:47 »
nije ovo bolan misljenje,ovo su suve cinjenica,a nisam ni kod tebe vidio neko misljenje,nego samo naslov teme malo usmjeren na razvoj hercegovine.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #8 poslato: 26.12.2007. 01:39:13 »
Jovana Petkovica za predsjednika! DA,DA,DA.....

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #9 poslato: 26.12.2007. 01:58:58 »
Jovana Petkovica za predsjednika! DA,DA,DA.....
E da je Jovo,nego kandidat za nacelnika opstine na sledecim lokalnim izborima ispred SNSD-a ce biti,vjerovali ili ne,Rajko Rogan. Po meni sanse da dobije na izborima su iste kao i Hadzibegu.

Van mreže zid

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 675
  • Ugled: +51/-46
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #10 poslato: 27.12.2007. 18:34:12 »
Jovana Petkovica za predsjednika! DA,DA,DA.....
E da je Jovo,nego kandidat za nacelnika opstine na sledecim lokalnim izborima ispred SNSD-a ce biti,vjerovali ili ne,Rajko Rogan. Po meni sanse da dobije na izborima su iste kao i Hadzibegu.

Bas dobro sto se kandidovao! 
Treba dati sansu "mladjima"! Odlican potez SNSD-a u Bileci!
Sada je pravi trenutak da poljubimo dno!
Idemo do dna...

Van mreže explorer

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 387
  • Ugled: +29/-30
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #11 poslato: 29.12.2007. 18:56:02 »
Jovana Petkovica za predsjednika! DA,DA,DA.....
E da je Jovo,nego kandidat za nacelnika opstine na sledecim lokalnim izborima ispred SNSD-a ce biti,vjerovali ili ne,Rajko Rogan. Po meni sanse da dobije na izborima su iste kao i Hadzibegu.

Bas dobro sto se kandidovao! 
Treba dati sansu "mladjima"! Odlican potez SNSD-a u Bileci!
Sada je pravi trenutak da poljubimo dno!
Idemo do dna...
ma da kako, treba da se vrate ovi studenti Rajko Rogan,Obrad Seslija zajedna na celu sa rahmetli Ejupom Kapidzicem,pa da osnuju ponovo komitet i sokolsko drustvo,pa ponovo da igramo zmure jedno dvadeset god.

Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #12 poslato: 02.01.2008. 06:39:03 »
Evo da i ja dam svoj prijedlog

Ja mislim da je vasa buducnost u zoloskim vrtovima i safari parkovima

Vi samo treba da uvezete 100 kengura,ogradite sve bodljikavom zicom na liniji Podosoje,Sisteti,Zlatista,Baljci i Okolista,stavite rampu kod kovnice i kafane jezero,karta 50 eura,i na krtinama glavna atrakcija,naravno da prije toga morate staviti reklamu na CNN-u,morate imati i dobre turisticke vodice,i onda na krtinama,zamisli,ko u areni u Rimu,lady en gentlmens,lijevo su kenguri,desno Vranjstani,borba moze da pocne,kom odvojci kom opanci,jest da ce turistima biti tesko kad se to sve pomjesa da skontaju ko je sve tu kengur,a ko Vranjstanin ali to su cari safarija,

Dolaze Ameri,Kinezi,Japanci,Svabi,sa onim velikim aparatima posao cvjeta,

Spavanje u kasarni 50 eura,kafa u kafani jezero 12 eura,sa pricom da moze izletjeti kakva azdaha iz jezera,znate ona sto napada ribare u orahu,(bilecko codoviste iz Long Nesa)

Sutradan gadzanje na strelistu na kengure i Vranjstane,samo dajte Vranjstanima pancire da ih koji turista neubije,ipak su to mohikanci,lako je kengura kupiti

Prekosutra na vadzenje ploce,pravo sa turistima na majdan

Itako kad posao krene,onda uvezete i nosoroge,ista prica,lijevo kenguri,desno Baljcani

za koju godinu imate elitni turizam tipa Monako,Dubai


Van mreže hadzibeg

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 84
  • Ugled: +14/-59
    • Pogledaj profil
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #13 poslato: 02.01.2008. 06:45:35 »
Pusti autoputeve i aerodrome nema tu hljeba,pa vi se i onako nesmjete voziti avionima,nego gledajte da na krtinama kakve tribine mozete napraviti da vam tih turista moze stati sto vise,tu su pare

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: EKONOMSKI RAZVOJ
« Odgovor #14 poslato: 02.01.2008. 11:41:54 »
nema Amera, dolaze Rusi....sve pokupovaše.