Autor Tema: KK Hercegovac  (Pročitano 142094 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #300 poslato: 15.05.2009. 13:14:29 »
Eh,moja pametna glava :D
E steta,a izvinite sto mucim,kad pocinje nova sezona i zna li se vraca li se ko od ovih igraca sto su otisli ?
 ::) :( :P
Znam ja... :) Od ovih igraca sa strane sto su igrali ove sezone,sledece god se ne vraca nijedan,nazalost... Svi su pred novim ugovorima sa novim klubovima,a neki su i na kraju karijere... Toliko...

Van mreže Ziza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #301 poslato: 15.05.2009. 16:25:35 »
Hvala @Tica ;)
E steta velika,bilo je dobrih igraca.  :-\
A jos jedno pitanje(vjerovatno mnogo smaram) ,da li se mozda slucajno jedan igrac vraca za godinu dana ? ;D
« Poslednja izmena: 15.05.2009. 16:32:37 Ziza »

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #302 poslato: 25.05.2009. 13:57:26 »
ne shvatam pitanje bas najbolje...Ali,to se nikad ne zna....mada,sto se tice igraca koji su prosli kroz nas klub tesko da ce koji da se vrati jer dovoljna im je sezona da shvate kakvi su uslovi ovdje...tako da,vjerovatno nece...;)

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #303 poslato: 25.05.2009. 14:16:07 »
jeste..a oni su košarkaški velemajstori koje sigurno čeka svijetla budućnost u Benetonu,Huventudu,CSKA,TAU  itd...ima da budu srećni što su igrali ovakve mečeve i pred ovakvom publikom a to što se tiče situacije u klubu..finansije itd ...znate i sami da nigdje nije sjajna situacija pa i u većim klubovima kasne plate i premije ako ih uopšte i imaju

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Nas a evropski kk Hercegovac!!!
« Odgovor #304 poslato: 25.05.2009. 19:53:45 »
poceti cu sa UVIJEK MOZE BOLJE!!!

vec sada mozemo da kazemo da imamo klub sa tradicijom (ipak je davno bilo kada su Miro i Vojo kao treneri,predvodjeni najboljim igracm kk Hercegovca  u istoriji kluba Vujom KAPITENOM, a iza svega je stajao , u to vrijeme veoma vrijedni covjek Slavko Radovanovic uveli klub u prvu ligu RS, nije tako davno bilo ni kad je Masan na Kipru igrao svoje evropske utakmice, ), a da nemamo npr svoj obruc, a ne smijem ni pomenuti da imamo svoje koseve , teren,, svlacionice, prostorije, pa i kucu u kojoj bi zivjeli nasi( kakvi god su) kosarkasi, zar nije moglo da se organizuje, za sve ove godine, FINALE KUPA REPUBLIKE SRPSKE, pa da imamo i trofej...(nemam zivaca da kucam vise, ali cu nastaviti :))


ipak postoje simpatizeri i najvjerniji navijaci u drzavi, koji vole kk Hercegovac i koji nece dozvoliti bilo kakvo posrtanje voljenog kluba!!!



                                                                                          HEO DO GROBA!!!
                                                                                                     Dzukele Bileca
                                                                                
« Poslednja izmena: 25.05.2009. 20:38:53 prinudna uprava »
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Ziza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #305 poslato: 26.05.2009. 16:24:19 »
@Tica,nije vazno...Kad pocne sezona,sve cu saznati sto me zanima,a hvala ti na ovim informacijama :)
Ipak,mislim da im nije toliko bilo lose u Klubu :o

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #306 poslato: 26.05.2009. 20:13:17 »
E sad....i nije im lose bilo toliko,ali ipak treba imati u vidu da svaki igrac koji dodje u Hercegovac sa strane,dodje iskljucivo zbog novca...I nije im nimalo lako kad im kasni plata po 4 mjeseca i slicno... tesko da ces naci ijednog igraca stranca koji ce ti reci da je bio zadovoljan u Hercegovcu...bar ne sto se novca tice,a napominjem da svi dolaze zbog toga...

Van mreže road king

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 618
  • Ugled: +61/-27
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #307 poslato: 26.05.2009. 20:47:04 »
Pa zbog cega bi drugo sa strane dolazili igraci nego zbog novca,nije nego sto vole nas ili Bilecu. Mislim da su svi vecinom ispostovani koji su dosli za razliku od nasih domacih kosarkasa koji jos neki vode sudske procese oko naplate duga. Ali jbg *nama* npr. nije valjao jedan Minja Milosevic koji sada igra u zvjezdi
i koji bi da je ostao u Hercegovcu sjedao na klupi 35 min. a zvjezdi valja pa vi vidite..... Sjetite se samo koliko su bezveznih igraca doveli i koliko su bili placeni, cast izuzecima, ali po mom misljenju sve je to bilo neko pranje para i nista drugo...neko je klepao tu zestoko a vi vidite ko??

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #308 poslato: 26.05.2009. 23:35:07 »
Pa zbog cega bi drugo sa strane dolazili igraci nego zbog novca,nije nego sto vole nas ili Bilecu. Mislim da su svi vecinom ispostovani koji su dosli za razliku od nasih domacih kosarkasa koji jos neki vode sudske procese oko naplate duga. Ali jbg *nama* npr. nije valjao jedan Minja Milosevic koji sada igra u zvjezdi
i koji bi da je ostao u Hercegovcu sjedao na klupi 35 min. a zvjezdi valja pa vi vidite..... Sjetite se samo koliko su bezveznih igraca doveli i koliko su bili placeni, cast izuzecima, ali po mom misljenju sve je to bilo neko pranje para i nista drugo...neko je klepao tu zestoko a vi vidite ko??
U potpunosti se slazem sa ovim...nemam sta da dodam,covjek je rekao istinu...!

Van mreže Ziza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #309 poslato: 27.05.2009. 14:56:38 »
E,pa sad...Ja se skoro i ne sjecam igraca koji su bilo po 4 mjeseca,budu samo oko 1 mjesec i odu,a nije mi jasno zasto ih dovode ako ih ne placaju?  ???

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #310 poslato: 27.05.2009. 15:28:02 »
Pa ne mogu igraci unaprijed znati kakva je ovdje situacija... zato ti kazem da oni koji posle jedne sezone vide kako je odu i ne vrcaju se u Heo...Ne sjecas se igraca koji su bili po 4 mjeseca...bilo ih je mnogo...cak je jedan igrao 2 god... Ali on je ispacen... Vjerovatno...

Van mreže Ziza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #311 poslato: 27.05.2009. 19:26:23 »
Ocigledno sam se pogresno izrazila.Mislila sam da se u poslednje vrijeme ne sjecam nekih igraca koji su dugo bili...Evo ovi zadnji sto su dosli,bili su oko 1 mjesec,otisli i nece se vracati vise.A Goranovic je cini mi se od novembra,dosta je izdrzao.

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #312 poslato: 27.05.2009. 22:00:24 »
 i da nastavim :)

iducu sezonu ekipu preuzima agramovic sasa o oo o, i u odlucujucoj utakmici pobjedjuje leotar(i da mi ponude,  mercedes i renta kar...) iz trbinja u trebijnu, za ulazak u premijer ligu , KAKVA POBJEDA, dolazak brotnja u bilecu, poredjeni smo sa beogradskim  pionirom, u direktnom prenosu sa slobodom ditom,( a joj kako me onaj sulejmani vejn nerviro, a joj upadne daba pcela u teren, nezna je li poso ili doso ???...



dzukele bileca...(nastavicu dalje,opet me mrzi da kucam)  :)
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže prinudna uprava

  • Start moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 833
  • Ugled: +63/-70
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #313 poslato: 01.06.2009. 16:50:43 »
i onda najbolja ekipa u istoriji hea, ( mozda je bilo boljih pojedinaca, ali ekipa nije, sto je naravno za nas bilo jako bitno) velicanstvena serija od 7-0, zavrsili smo na drugom mijestu, sve smo ih izmaltretirali, stalno mi se motaju po glavi jojiceve asistencije kroz noge za topa, zikova bacanja od tablu, vujine kontre, ma sve smo ih preslusali...

NAJBOLJI: jojic, VUJA KAPITEN, pavlovic, zirojevic, topcov, vukajlovic, knezevic, malovic, kapor... trener miro vukoje!!!
Ne bojim se tudjinskog nakota,no se bojim od zla domaćega!!!

Van mreže Ziza

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 14
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #314 poslato: 02.06.2009. 15:51:58 »
Slazem se,to sam i rekla u jednom postu da je Jojic veoma dobar igrac.Steta sto je otisao,ali valjda ce doci nove generacije,pa da poprave nesto,sumnjam,ali nikad se ne zna! ;D