Autor Tema: KK Hercegovac  (Pročitano 141710 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #270 poslato: 15.02.2009. 20:14:11 »
evo nekoliko sličica sa sinošnjeg iscrpljujućeg meča protiv KK Mladost-Mrkonjić grad


Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #271 poslato: 15.02.2009. 20:20:54 »
Nisam bio na utakmici Hea ima 100 ljeta :o

Koliko vidjeh i naslutih iz ovih slika izgleda slaba posjećenost ili... ?
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #272 poslato: 15.02.2009. 22:43:53 »
Nisam bio na utakmici Hea ima 100 ljeta :o

Koliko vidjeh i naslutih iz ovih slika izgleda slaba posjećenost ili... ?

Ma jok bola, nego se znalo prije pocetka da cemo to rutinski i na iskustvo rijesiti u svoju korist.
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže malisa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 16
  • Ugled: +1/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #273 poslato: 16.02.2009. 00:19:14 »
E bas kako sada igraju?

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #274 poslato: 07.03.2009. 11:25:43 »
par detalja

Van mreže cobra1

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 46
  • Ugled: +3/-12
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #275 poslato: 17.03.2009. 21:51:19 »
Jadnog HEA nasta spade,da za 7 min nemoze da da kos,da za jednu cetvrtinu daje po 8 koseva.... Oce da opstanu u ligi, a kakvi igraci igraju,kako ih nije sramota ove publike koja svaki put puni dvoranu......Cast pojedinim igracima GARANU i ACU K.ostale sve treba otjerat......Samo se pitam dokle ovako.......Jednom recju BRUKA

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #276 poslato: 17.03.2009. 22:42:08 »
a šta bi ti protiv onako odlične ekipe kao što je Zrinjski..da nebi možda da ih razbiješ 20 razlike..bio nejadan ''koliko para toliko muzike''..dovedi Lebron Džejmsa pa ga plati pa ćeš vidjet..istina je da bi se ipak na strani trebali malo više potrudit pa makar izgubit sa 10-12 poena razlike ali...

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #277 poslato: 18.03.2009. 10:24:32 »
Jadnog HEA nasta spade,da za 7 min nemoze da da kos,da za jednu cetvrtinu daje po 8 koseva.... Oce da opstanu u ligi, a kakvi igraci igraju,kako ih nije sramota ove publike koja svaki put puni dvoranu......Cast pojedinim igracima GARANU i ACU K.ostale sve treba otjerat......Samo se pitam dokle ovako.......Jednom recju BRUKA
Koji si ti andol brate,nemas pojma sta pricas!Pa Zrinjski je posle Igokee najjaca ekipa u ligi...Ne prosipaj svoje glupe price po forumu,nije tvoje da sudis ko je kakav i koga treba otjerati...Niko te ne tjera da dolazis u dvoranu!!!A sto se Hea tice,opstanak je vec izboren,a pobjeda protiv Borca u subotu nas vodi u Ligu 8!!

Van mreže cobra1

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 46
  • Ugled: +3/-12
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #278 poslato: 18.03.2009. 12:32:28 »
svaka cast,sretno u ligi 8 imate znaci para da igrate,a sto se tice zrinjskog onda se bori za NLB ligu jeli. Samo bi pito TICU  koliko je minuta odigro za hea....a ne meceva. pozdrav i sretno

Van mreže ZOXL

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 756
  • Ugled: +55/-20
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #279 poslato: 18.03.2009. 13:34:51 »
cobra1,ne budi zloban majku mu..Tica ima vremena kad će igrat i napredovat,mlad je i siguran budi perspektivan kao i ostali momci koji su imali manju minutažu,a što se tiče ''Hea'' on je ipak jedini prvoligaš lige BiH koji nikada nije ispao niti odustao od takmičenja bez obzira na nikakvu situaciju u našoj jadnoj opštini za razliku od ostalih klubova koji su se proteklih godina takmičili u ligi BH pa ispadali,odustajali itd..košarka je u Bileći jedina koja okuplja onoliki broj ljudi i jedini(za sada)kvalitetan događaj u svim sferama života.Pa zar treba da ostanemo i bez toga pa da nas ova stihija odvede još dublje u ponor u kome se Bileća odavno nalazi.poštujem ako ne voliš košarku kao sport kao što ja recimo ne volim hokej na ledu i biatlon ali da postoji u našem gradu nikad ne bih bio za ukidanje tog sporta iako najvjerovatnije nikad ne bih otišao da gledam neku Hokejašku utakmicu(možda jednom tek da vidim kako to izgleda uživo).zato samo opušteno,dođi koji put pa se pošteno isprazni i izgalami na sudije makar  ;)

Van mreže cobra1

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 46
  • Ugled: +3/-12
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #280 poslato: 18.03.2009. 14:02:47 »
slazem se zoxl ma bice bolje

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #281 poslato: 18.03.2009. 15:08:19 »
svaka cast,sretno u ligi 8 imate znaci para da igrate,a sto se tice zrinjskog onda se bori za NLB ligu jeli. Samo bi pito TICU  koliko je minuta odigro za hea....a ne meceva. pozdrav i sretno
Igrao sam ja dovoljno,samo sto vidim da nisi ti taj koji to prati,tako da mi nije stalo do toga sta ti mislis...Mislim da ti,ako ista imas u glavi,ne bi pricao nista o Heu,a pogotovo ne na domace igrace,jer to je sramota!!!Jer nisi svjestan pod kakvim uslovima rade i kakva je situacija u klubu..mogu ti reci samo da je ove sezone rezultat savrsen kako je moglo da bude...I to zahvaljujuci domacim igracima najvise,vjeruj mi!

Van mreže vukass

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 20
  • Ugled: +3/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #282 poslato: 18.03.2009. 15:30:33 »
Ko prati kosarku zna da je HEO sa Igokeom najstariji Premijer ligas iz RS, a i prva je ekipa iz Hercegovine koja je igrala neko od Evropskih takmicenja. A i  za pohvalu je to sto za sve ove godine Premijer lige Bileca ima najbolji posjetu na utakmicama, i da nema ekipe koju HEO nije pobjedio na domacem terenu. Pa ako pogledamo da je Bileca grad od  nekih 12000 stanovnika sigurno je rezultat za pohvalu.

Van mreže klokan

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 195
  • Ugled: +15/-16
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #283 poslato: 18.03.2009. 19:56:54 »
Jadnog HEA nasta spade,da za 7 min nemoze da da kos,da za jednu cetvrtinu daje po 8 koseva.... Oce da opstanu u ligi, a kakvi igraci igraju,kako ih nije sramota ove publike koja svaki put puni dvoranu......Cast pojedinim igracima GARANU i ACU K.ostale sve treba otjerat......Samo se pitam dokle ovako.......Jednom recju BRUKA
Koji si ti andol brate,nemas pojma sta pricas!Pa Zrinjski je posle Igokee najjaca ekipa u ligi...Ne prosipaj svoje glupe price po forumu,nije tvoje da sudis ko je kakav i koga treba otjerati...Niko te ne tjera da dolazis u dvoranu!!!A sto se Hea tice,opstanak je vec izboren,a pobjeda protiv Borca u subotu nas vodi u Ligu 8!!

Jes Zrinski najbolji posle Igosa sa ona cetiri igraca koja nisu dosla u Bilecu i koja igraju u prosjeku po 30 minuta.Svaka cast Heu i nadam se da ce dobit Borac samo zato sto im treba pobjeda za opstanak, a ujedno sa tom pobjedom ulaze u ligu osam.Ali su mogli i Zrinjski dobit jer su gosti dosli sa dvoje kola i dobili nas....
Put do pakla poplocan je dobrim namjerama.

Van mreže Nigger Gruja

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 458
  • Ugled: +33/-27
  • KOJEKUDE SERBI JAHRASTAFARAI
    • Pogledaj profil
Odg: KK Hercegovac
« Odgovor #284 poslato: 18.03.2009. 20:23:49 »
Svaka  čast košarkašima hercegovca na postignutim rezultatima, mislim da je i opstanak u ligi kluba  iz grada sa stanjem kakvo je u Bileći samo po sebi uspjeh. Ali ne bih zamjerao na prozivkama za lošu igru bilo koga ako je  bilo toga. pa ti Tica ako si profesionalac moraš shvatiti da navijači imaju pravo da zamjere svojim ljubimcima ako ne  igraju na optimalnom nivou i to je sasvim normalno, pa pogledajte blogove i forume CRVENE ZVEZDE, najvatreniji ljudi sa severa direktno prozovu ma koga ako je lošu kontinuitetu pa u neka doba i čitavu ekipu ako je to potrebno. I ja tu ne vidim ništa loše, i ne shvatam da su te kritike apriori iz loše namjere nekog navijača, naprotiv.... I toga se mora biti svjestan. Mislim da navaijači hercegovca svojim vjernim praćenjem kluba zaslužuju da daju neki komentar pa i ako je on negativan čemu uzbuđivanje, sve to treba da koristi nekom napretku. A pravi sportista profesionalac to mora da razumije i da se distancira os banalizovanja stvari i prepirki  i da na terenu a ne prepiprkom pokaže da su kritike (i jesu li) bile neopravdane.

Nravno pošto nisam u Bilećii ne pratim utakmice Hercegovaca ne želim da kažem da su Cobrine kritike opravdane ali mislim da  bi u globalu stvari trebalo da se postave ovako.
If you know your history
Then you would know where you coming from
Then you wouldn`t have to ask me
Who the heck do I think I am