Autor Tema: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???  (Pročitano 5129 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« poslato: 19.10.2007. 23:46:22 »
Svi znamo da je jedan veliki pjevač i najvažnije čovjek velika srca i veliki humanista poginuo u utorak ujutro (mogli ste pročitati na portalu sve o tome).
Svima nam je žao, ali pogledajte nešto. Numerolozi su izračunali veoma čudnu računicu, poklapa se sve na broj 26 koji u numeroligiji označava BOGA.



Ljudi moji ovo je nevjerovatno!!!

Rođen 25.01. 25+01=26
Poginuo 16.10 16+10=26
u 06:20 06+20=26
Inače živio je samo 26 god. (2007-1981=26)
Kada zbrojimo 25+01+1981=2007 (godina u kojoj je poginuo)
2007-16-10=1981 (godina u kojoj je rodjen)
26*26*26=17576 (1+7+5+7+6=26)
Karijeru je započeo 1997 1+9+9+7=26

Makedonska azbuka
ТОШЕ - Т(23) О(19) Ш(31) Е(7) 2+3+1+9+3+1+7=26

TOSE (26 GODINA),menadjerica LJILJANA (49) vozac GORGI (32)>> 2+6+4+9+3+2=26


nemoguće slučajno...


Numerologija na staro evgejski jezik 26 znaci - BOG!!!
Tačno je da je imao božiji i anđeoski glas ali da se sve ovako poklapa na 26...bilo kako bilo, to nam ga neće vratiti.
« Poslednja izmena: 19.10.2007. 23:53:40 vladix_admin »

Van mreže sandro

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
Odg: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« Odgovor #1 poslato: 21.10.2007. 13:19:31 »
ON JE BIO JEDAN NAJBOLjIH PJEVAČA, SVE SU MU PJESME BILI HITOVI!!!
« Poslednja izmena: 12.11.2007. 16:12:28 sandro »
$

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« Odgovor #2 poslato: 21.10.2007. 21:10:50 »
...
A ne gledaj mi u dlanove
Jer oni ce me znam odati
Za jedan poljubac tvoj
Sve moje tajne odmah prodati
Ma ne gledaj mi u cipele
Jer reci ce ti o meni sve
Da sam bas takvu kao ti
Trazio sve ove godine.

...
Jos su ti usne umorne
I sve sto kazes znam da nije
Jos su ti suve cipele
Napolju znam da kisa lije
Jos su ti vreli obrazi
U oku sjaj ne prolazi
Jos ti na licu pise cija si
Samo moja ni si
Jos su ti usne umorne
I sve sto kazes znam da nije
Jos su ti suve cipele
Napolju znam da kisa lije
Jos su ti vreli obrazi
U oku sjaj ne prolazi
Jos ti na licu pise cija si.

....
PRATIM TE,SVE U KORAK SVAKU STOPU POLJUBIM
SVAKU SUZU,SVAKI UZDAH OSJETIM
TU SAM DA TI NADU VRATIM
AKO PADNEŠ DA TE UHVATIM
PRATIM TE
I KAD NE GLEDAM PO KORAKU TE ZNAM
SVAKI DRHTAJ TVOGA TIJELA OSJEĆAM
TU SAM DA TI NADU VRATIM
AKO PADNEŠ DA TE UHVATIM
PRATIM TE...

...
Ko ti to grize obraze ciji to trag na vratu krijes kom ti to ruke odlaze varas me, mila, ma kako smijes kom si se to obecala od mene krala, njemu dala, mila za kol'ko si me prodala...
http://www.youtube.com/watch?v=FRnHR0ing0A
...

... i njegova posljednja pjesma///
Jer moj je zivot igra bez granica
umorna prica, trganje stranica
na kojim nista ne pise

Jer moj je zivot vjecito padanje
kad zbrojim poraze nista ne ostane
samo jos vucem navike
i sve na tome ostane


Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« Odgovor #3 poslato: 21.10.2007. 21:25:59 »
Veza pevača i rukometašice koja je posle duge pauze nastavljena pre nekoliko meseci, uskoro je trebalo da bude krunisana venčanjem. Andrijana Budimir nije ni u najvećim noćnim morama mogla da sanja da će poljubac koji je sa Tošetom Proeskim podelila neposredno pred njegov put u Zagreb biti i njihov oproštajni. Poznata rukometašica, bivša reprezentativka Srbije i Crne Gore, i Toše živeli su u zajedničkom stanu u Skoplju, a samo dva dana pre tragične nesreće bili su u poseti njegovim roditeljima u Kruševu. Šokantnu vest iz Hrvatske Andrijana je, kako kažu njene bliske prijateljice, podnela veoma teško, jer je sa Tošetom planirala zajedničku budućnost. Andrijana već dva dana ne prestaje da plače, potpuno je očajna - rekla je zajednička prijateljica Indira Kastratović, rukometašica skopskog Kometala, kluba u kojem sada Andrijana igra. Njih dvoje su se ponovo sreli posle dosta godina i shvatili da su jedno za drugo. U planu je bilo i venčanje, čekalo se samo da se završi crkva u Kruševu, kojoj je Toše bio donator. Tu bi bilo obavljeno venčanje, a Toše je, napola u šali, govorio da će Andrijana morati da sačeka da on napuni 30 godina - kroz suze je ispričala Kastratovićka. Toše i Andrijana bili su u ljubavnoj vezi pre tri godine, koja je trajala kratko, kako kažu upućeni, zbog čestih nesuglasica izazvanih obostranom ljubomorom. Njih dvoje su u tom periodu poslednji put javno viđeni pre tri godine u Makedoniji u letnjem turističkom centru Struga, na obali Ohridskog jezera, gde je Toše pevao na poznatoj međunarodnoj manifestaciji „Trinaestica za najuspešnije". Ipak, posle duže pauze, njih dvoje su se sreli u Španiji, gde je Toše otišao na kratak odmor posle turneje, tokom koje je pevao i u „Beogradskoj areni". Sudbonosni susret koji im je pružio drugu, nažalost lažnu šansu, odigrao se u Valensiji, gde je Andrijana igrala za španski rukometni klub Astrog Seagunto. Zaljubljena devojka, koja u suštini nikada i nije prekidala komunikaciju (putem SMS-a) sa Tošetom, uskoro se sa Tošetom našla i na „njegovom terenu", u njegovoj kući u skopskom naselju Zlokucani. Odnedavno gotovo da se nisu razdvajali, i nekoliko puta su zajedno posećivali Tošetove roditelje u Kruševu. Kako kažu njihovi prijatelji, Tošetovi mama i tata bili su oduševljeni budućom snajom. Nažalost, svadbe u Kruševu neće biti…

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« Odgovor #4 poslato: 04.11.2007. 15:40:59 »
hrvatski mediji javljaju

Toše je bio žrtva pohlepne menadžerice
Nova TV u posjedu je ekskluzivnog dokumenta koji svjedoči o mutnim poslovima Tošine menadžerice Ljiljane Petrović. Makedonski novinar Zoran Božinovski, koji tjednima prati slučaj o kojem svjedoči dokument, tvrdi da je Toše bio žrtva pohlepne menadžerice.

   
Ugovor
Ostavština Toše Proeskog i dalje zaokuplja javnost. Njegova menadžerica Ljiljana Petrović od makedonske je države zatražila da joj oprosti 180 tisuća eura poreznog duga jer je Toše posthumno proglašen počasnim građaninom Makedonije, a ona je u bankrotu.>> Toše poginuo pri 171 km/h>> Posljednji ispraćaj Toše Proeskog>> Video: Zadnji intervju s Tošom ProeskimSama ne želi istupati u medijima, a njezini odvjetnici kažu kako je poslovanje zakonito. Nova TV u posjedu je ugovora iz kojeg je vidljivo da je Tošina menadžerica novac uzimala unaprijed, no nakon Tošine smrti za otkazane koncerte nije ga vratila.

Zoran Božinovski

Na tri stranice Ugovora između Ljiljane Petrović i Budvanske rivijere od 22. rujna ove godine stoji: Budvanska rivijera duža je platiti 45 tisuća eura neto menadžerici Ljiljani Petrovič u roku od pet dana. U priopćenju Budvanske rivijere koje smo danas dobili tvrde da je novac uplaćen. No, nakon Tošine smrti, te nužnog otkazivanja koncerta, novac do danas nije vraćen. Makedonski novinar Zoran Božinovski koji tjednima prati ovaj slučaj kaže kako je to još jedna prijevara Tošine menadžerice Ljiljane Petrović. Novac je na njezinom računu, tvrdi Božinovski, i ona njime raspolaže. Istovremeno, ona od makedonske države traži oprost poreznog duga koji iznosi čak 180 tisuća eura.- To je dokaz kako je ona radila sve ove godine i to je dokaz da ona ima love na računima. Tako da država Makedonija i porezna uprava moraju provesti financijsku istragu i utvrditi koliko je novaca ostalo iza Tošeta Proeskog, tvrdi novinar Zoran Božinovski.


Ljiljana Petrović
Prema nekim izvorima Toše je imao rasprodane termine do travnja iduće godine, s više od dvadeset ugovorenih koncerata. Za većinu je, kaže naš sugovornik, kao i u crnogorskom slučaju novac uplaćivan unaprijed. Pitanje je gdje je taj novac. - Ekskluzivno za Novu TV ću reći. Imam saznanja da Ljiljana Petrović ima devet ovakvih računa na kojima ima novac, tvrdi Božinovski. Tošina obitelj, kaže, o tome ne zna ništa. - Obitelj ništa nije znala sve do ponedjeljka dok im ja nisam pokazao taj ugovor, oni nisu ni znali o čemu se radi. Znali su samo da pjeva u Budvi, kaže Božinovski. Zanimalo nas je ima li Božinovski informaciju o tome je li menadžerica manipulirala Tošeom. - Toše je sve znao, ne djelomično, nego sve. Znajući što je ona radila i na koji način on je svoju grižnju savjesti praznio na humanitarnim koncertima.



Za nekoliko dana trebo bi se otvoriti i Tošin privatni sef. Tome činu će nazočiti samo obitelj, no Božinovski kaže da i Petrovićeva pod svaku cijenu želi biti tamo.- U tom sefu se nalazi famozni album na engleskom jeziku koji treba biti izdan.Tu su njegove osobne stvari možda i bilješke o odnosu s menadžericom.Poznanici Ljiljane Petrović tvrde da je psihički potpuno slomljena i danima s nikim ne komunicira. Božinovski pak kaže da je učinila sve kako bi spriječila njegovo pojavljivanje na televiziji. Tvrdi kako je, navodno, angažirala i podzemlje.- Toše je bio žrtva jako pohlepne menadžerice koja nije imala limita u njegovom neprestanom izrabljivanju, optužuje Božinovski.Iz zagrebačkog odvjetničkog ureda koji zastupa Ljiljanu Petrović tvrde kako spora nema i sve je po zakonu. S druge strane, Makedonija još tuguje za Tošom Proeskim, najvećom zvijezdom u svojoj povijesti - priča će sigurno imati nastavak.


Ona nije direktno kriva za njegovu smrt, ali je dosta doprinjela

Van mreže Merlion

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 115
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Toše poginuo, da li je on više od pjevača???
« Odgovor #5 poslato: 04.11.2007. 23:41:53 »
Bio je to ubjedljivo najbolji pjevac na prostoru ex-yu a i sire...nizao je hitove koje je pjevao za publiku svim srcem... TOSE ZAUVJEK CES OSTATI U NASIM SRCIMA sa svojim pesmama.