Autor Tema: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!  (Pročitano 12416 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sandro

  • Urednik
  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 153
  • Ugled: +15/-24
  • Pol: Muškarac
  • 100% Srbin
    • Pogledaj profil
NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« poslato: 02.11.2007. 15:15:54 »
OVDJE MOŽETE DA KAŽETE ŠTO GOD ŽELITE ,PA I TO KOJI JE PO VAMA NAJGORI PROFESOR JER JE TO NAŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Poslednja izmena: 03.11.2007. 15:25:41 vladix_admin »
$

Van mreže darko

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 27
  • Ugled: +3/-2
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #1 poslato: 02.11.2007. 23:48:06 »
Pa ovo je necuveno, cujte molim vas, direktor jedne skole da zabrani rad formu, da li on uopste zna sta to znaci i da li mu je jasno da on moze da snosi posledice zbog krsenja ljudskih prava i osnovnih nacela demokratije. Tom covjeku uopste nije jasno da nema vise KOMITETA, da nema "preko koljena", i ne samo njemu nego vecini bileckih funkcionera. Jedina nam je sreca sto su vise bioloski prisli kraju.
Koristim ovu priliku da podrzim Vladix-a i takodje da napomenem da vodimo racuna da nebude uvredljivog sadrzaja kako covjeku nebi zagorcali zivot.

Van mreže NeProdajemNasmjesenogPsa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • SrboChetnik
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #2 poslato: 03.11.2007. 12:14:30 »
Znaci, ja nisam vidio taj "zajebani" forum. Admine, legendo, postavi ga ponovo. Ne mogu ti nista. Najvaznije, zakon nije prekrsen s tvoje strane. Druga takodje bitna stvar, Bilecka omladina je uz tebe. Pa to je vojska covjece. A, evo, dobrovoljci pristizu sa svih strana. Majka Srbija je uz Bilecu. Taj direktor, koga ja usput ne znam, ni sam nije svjestan, koliko se zamjerio, i koliko je na putu da sam sebi zagorca zivot.
Da bi zastitili Vadixa, ja predlazem, da napravimo sajt, recimo, www.***********-milivoje.vatrogasac.com. Javite se da li podrzavate ideju pa da odmah danas nastavimo sa radom. Ima da ga izreklamiramo, da se cuje za njega i u Mexiku. Pa ce dishke biti popularan k'o DJ Krmak, ma 100 x vishe. Eto, predlazem glasanje.

Aj zdravo
« Poslednja izmena: 04.11.2007. 13:12:31 vladix_admin »
Ne prodajem nasmjesenog psa.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #3 poslato: 03.11.2007. 13:22:08 »
ljudi hvala vam, ali ja sam u nezavidnoj situaciji, tako da...smirite se malo, nije nikakav problem, neka ovako ostane i sve kao da se ništa nije desilo.
pozdrav svima

Van mreže NeProdajemNasmjesenogPsa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • SrboChetnik
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #4 poslato: 03.11.2007. 13:46:53 »
ljudi hvala vam, ali ja sam u nezavidnoj situaciji, tako da...smirite se malo, nije nikakav problem, neka ovako ostane i sve kao da se ništa nije desilo.
pozdrav svima

Naravno da treba ispostovati Vladixa. Ali, ako je RS demokratska zemlja zasto cutati? (ma, znam ja da nije zato mi se ni ne cuti) Treba naci nacina, da se cuje glas i druge strane. Lako cemo mi naci neki drugi forum, za ovu "drzavnu stvar". Ja sam dao ideju, ako ima interesanata javite se, pa da se radi.
Ne prodajem nasmjesenog psa.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #5 poslato: 03.11.2007. 18:24:33 »


Nece da trpe kritiku na racun svog rada! A sta hoce? Da rade kako im volja?

Mislim da neke stvari bi trebalo mijenjati a za vas ucenike ovo samo predstavlja
priliku da se okupite i napravite vijest od ovoga.

Sad se pokazite kakvi ste!? Nemojte da cutite.

Ako vam treba moje ime i prezime i to cu da vam kazem i da podrzim svaku zdravu
ideju a to da mozete ocijeniti rad profesora pa makar i preko foruma je svakako zdrava ideja.
Vidim da ste vecinu ocijenili pozitivno. Sto da neko ne vidi da lose radi svoj posao?
Admin. vrati postove sa kritikom na racun onih ciji rad treba da se koriguje ili ako nece
da se mijenjaju neka se za to cuje pa valjda ce na kraju da se nadje neko da odreaguje
na to kako treba.

Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže 007

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 10
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #6 poslato: 03.11.2007. 18:46:59 »
TREBA SVE PROFESORE PROTJERAT

(dio poruke obrisao administrator)
« Poslednja izmena: 03.11.2007. 20:22:38 vladix_admin »

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #7 poslato: 03.11.2007. 19:18:07 »
Cinjenica da jedan direktor srednje skole misli da moze na krajnje retrogradan nacin da osujeti i zabrani iznosenje stavova ljudi koji posjecuju ovaj sajt na racun profesora je vise nego apsurdan. Umjesto da pohvali i na neki nacin nagradi ucenika koji je sam, bez pomoci drugih, ulozio ogroman trud i napravio toliko dugo iscekivani sajt o nasem gradu, on pokusava da obezvrijedi taj rad svojim postupkom i da da sebi za pravo da zabranjuje forume na kojima sadasnji i bivsi ucenici iznose svoja misljenja o profesorima.

Na vecini visokoskolskih i vecim dijelom srednjoskolskih obrazovnih ustanova se sprovode ankete u kojima ucenici, odnosno studenti vrse ocjenjivanje svojih profesora (nacin i kvalitet njihovih predavanja, redovno odrzavanje casova, vjezbi,....), naravno, ankete ne sadrze imena ucenika, i kroz njih svaki od profesora dobija neku srednju ocjenu, koja treba da bude pokazatelj, odnosno indikator da se dati profesor, npr. upozori od strane direktora(dekana) da pripazi na svoj rad i da gleda da ga poboljsa. Ankete se odrzavaju svake skolske godine, i na taj nacin je omogucena analiza i uporedjivanje rezulata sa prethodnim godinama. U anketama ucenici su duzni da navedu takodje i razloge zbog kojih daju odredjenom profesoru dobru ili losu ocjenu, zatim koje korake treba preduzeti profesor u cilju poboljsanja nastavnickog kursa, itd. Iz sopstvenog iskustva mogu da kazem da su se ankete pokazale veome korisnim i da se u vecini slucajeva gdje su profesori u prvim anketama ocjenjivani slabim ocjenama, narednih godina se povecavao indeks prolaznosti na ispitima, predavanja su bila kvalitetnija, itd...

Naravno, sve ovo navodim kako bih ukazao na to da direktor koji nastoji da zabrani forume na kojima ucenici iznose negativne i pogrdne stavove na racun pojedinih profesora, bi trebao da djeluje na same profesore da poboljsaju kvalitet svojih predavanja. Jer, nisu svi profesori ocjenjeni negativno, vec samo neki od njih, sto znaci da ljudi ne zloupotrebljavaju ovaj forum i ne iznose neosnovane cinjenice vec stvarno cinjenicno stanje pedagoskog ophodjenja pojedinih profesora prema ucenicima.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #8 poslato: 03.11.2007. 19:33:56 »
svaka cast na ovom postu, ankete su najbolji pokazatelji!

Van mreže 007

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 10
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #9 poslato: 03.11.2007. 20:07:10 »
Ako profesor misli da pravilno radi svoj posao sto se stidi toga sta ucenici misle o njemu.Vjerovatno su se pobunili oni profesori o kojima je diskutovano iako nije bilo nista uvredljivo,ucenici su se samo izjasnili o tome koji im je profesor najcrnji.

Tu je i direktor pokazao da nije dostojan svoga posla jer umjesto da ispita zasto svi ucenici imaju isto misljenje o pojedinim profesorima on je naso da se prepire sa covjekom bez koga ne bi bilo ovoga foruma i sajta.Nadam se da ce vidjeti ovaj komentar kao sto je vidio i one pa da ce baciti oko i na to kao i to na sta se spusto uvlaceci se pojedincima.
Nadam se da ce ovo vidjet i profesori o kojima je pricano pa da ce pokusat da se poprave mada ja mislim da bi im najbolje bilo da se poklope necim i da skoro ne izlaze vani.

Treba da je sramota i direktora i profesore jer su se spustili na tako nizak nivo.

SRAM VAS BILO!!!!!!!!!!!!!!!


Van mreže majce-papagajce

  • Poznat lik
  • *
  • Poruke: 52
  • Ugled: +15/-7
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #10 poslato: 03.11.2007. 22:12:41 »
ljudi najveci problem svih nas je sto previse pricamo a premalo radimo na konkretnim stvarima:
u osnovnoj skoli godinama unazad prof geografije maltretira djecu kojekakvim glupostima- ciji sam pokusni kunic i sama bila. nije problem vise znati i uciti problem je sluziti nekome za tjeranje sopstvenih fiks ideja. s toga smo preduzeli KONKRETNE KORAKE i licno obavjestila MINISTARSTVO PROSVJETE- da da konacno i oni pojma nemaju da se ne postupa po planu i programu osnovnih skola, a i proucila sam i razdijelila roditeljima zakon o osnovnoj skoli da bi svi vidjeli koliko se clanova krsi. zato misli da na netu moze da se pronadje zakon o srednjim skolama i vidi da li je takvo reagovanje uprave srednjoskolskog centra zabranjeno i sta se moze KONKRETNO preduzeti.
ne razumijem kako se neki ljudi mogu kititi diplomama visokih skola a ponasati se kao da se pod diktaturom. i mi znamo da citamo clanove i zakone a oni se mogu tumaciti samo na JEDAN nacin a ne kako ''nekom'' odgovara.
uz Vas sam
Vlado ovo nije pobuna nego mirno rjesavanje visegodisnjih bileckih zabluda
pozz

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #11 poslato: 04.11.2007. 21:28:38 »
nema vise diskusije, direktor ne želi vidjeti da se o profesorima priča loše na forumu i to moram poštovati, pričajmo o nečemu drugom---ima tema hvala bogu
pozdrav

Van mreže kuksi

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 148
  • Ugled: +16/-4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #12 poslato: 04.11.2007. 21:55:35 »
Sta to znaci, da sad mozemo mi ostali clanovi traziti da se ukinu i oni forumi gdje se neki drugi profesori hvale na sav glas. Slazem se da ne treba upotrebljavati pogrdne rijeci ni za koga. Da odredjeni profesor  nije dobar pedagog, kako neki ucenici smatraju, moze se izreci i okarakterisati na milione krajnje suptilnih i jednostavnih nacina, a da se ne koriste pogrdni izrazi. Ali zabraniti nekome da kaze da ne voli nekog profesora zbog toga i toga, van je svake pameti i vraca nas u srednji vijek i doba inkvizicije.
Vi kako hocete, ali ja znam kako cu i u buduce komentarisati ovakve ispade i nelogicne poteze ne samo direktora, profesora, vec bilo koje druge osobe koja svojim postupcima izaziva kritike negativnog karaktera.
Zivot je kao pepeljara: dok je cist i lep, dotle je prazan i nema smisla !

Van mreže NeProdajemNasmjesenogPsa

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 11
  • Ugled: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • SrboChetnik
    • Pogledaj profil
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #13 poslato: 05.11.2007. 10:35:55 »
Ovde mozete pogledati KUCNI VIDEO jednog od profesora iz Bilecke gimnazije :

uk.gizmodo.com/sansa_view.jpg

:)))))))))))))))))))))

POZDRAV
« Poslednja izmena: 05.11.2007. 10:39:01 NeProdajemNasmjesenogPsa »
Ne prodajem nasmjesenog psa.

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: NEDAJMO DA NAM RUŠE DEMOKRATSKO PRAVO!!!
« Odgovor #14 poslato: 05.11.2007. 15:00:26 »
 ;)