Autor Tema: Beskonacna prica...  (Pročitano 47082 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nikolaj

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 413
  • Ugled: +17/-19
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #15 poslato: 09.11.2007. 17:39:35 »

krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Sibalije i rekoh....



dobra fora.... 8)
Зна Душана родит Српка, зна дојити Обилиће,
ал хероје ка Пожарске, дивотнике и племиће,
гле, Српкиње сада рађу... Благородством Српство дише...
Бјежи, грдна клетво, с рода - завјет Срби испунише

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #16 poslato: 09.11.2007. 17:42:14 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije...

Van mreže coma

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 456
  • Ugled: +19/-8
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • moj sajt
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #17 poslato: 09.11.2007. 17:47:32 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu...

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #18 poslato: 10.11.2007. 13:17:39 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori...

Van mreže Pčelica

  • Novi na forumu
  • *
  • Poruke: 25
  • Ugled: +7/-0
  • Pol: Žena
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #19 poslato: 10.11.2007. 14:57:08 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis...

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #20 poslato: 10.11.2007. 17:31:55 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis...da ja
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #21 poslato: 10.11.2007. 21:18:07 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti...

Van mreže coma

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 456
  • Ugled: +19/-8
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • moj sajt
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #22 poslato: 10.11.2007. 21:27:46 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan davam na veresiju...

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #23 poslato: 10.11.2007. 21:31:15 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan davam na veresiju,onda si se...

Van mreže coma

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 456
  • Ugled: +19/-8
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • moj sajt
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #24 poslato: 10.11.2007. 21:32:12 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan davam na veresiju,onda si se grdno prevario jer...

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #25 poslato: 10.11.2007. 21:32:59 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan na veresiju,onda si se grdno prevario jer nisam ja takva...

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #26 poslato: 10.11.2007. 21:47:04 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan na veresiju,onda si se grdno prevario jer nisam ja takva kakvom me ti smatras.Ako ti se ja ne svidjam, fino se okreni i napusti da ti ja ne bi zvala mog momka.Nasao si mene bespomocnu da napadas...
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!

Van mreže Tica

  • Start moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 613
  • Ugled: +32/-29
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #27 poslato: 10.11.2007. 21:50:38 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan na veresiju,onda si se grdno prevario jer nisam ja takva kakvom me ti smatras.Ako ti se ja ne svidjam, fino se okreni i napusti da ti ja ne bi zvala mog momka.Nasao si mene bespomocnu da napadas sram te bilo....

Van mreže ljubavnik_89

  • VIP
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 632
  • Ugled: +17/-13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #28 poslato: 10.11.2007. 21:52:34 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan na veresiju,onda si se grdno prevario jer nisam ja takva kakvom me ti smatras.Ako ti se ja ne svidjam, fino se okreni i napusti da ti ja ne bi zvala mog momka.Nasao si mene bespomocnu da napadas,sram te bilo!i jos nesto,...
Na kapiji srca napisao sam"Zabranjen ulaz".
Ali ljubav stize i s osmjehom uzviknu:"Ja ulazim svuda".

Van mreže drug_do_groba

  • VIP
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1466
  • Ugled: +22/-6
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Beskonacna prica...
« Odgovor #29 poslato: 10.11.2007. 21:58:38 »
Jednog kisnog dana izlazim iz studija i uputih se pravo u kafanu!Reko da popijem lozu s noga ali potpuno neocekivano shvatim da nisam rucao i odem do Uljarevica u pekaru.Kada udjoh doceka me namrgodjena prodavacica i njen kiseli osmjeh na koji sam ja uzvratio svojim kiselim krastavcem sto sam ga malo prije toga kupio kod Šibalije i rekoh joj zašto nije spremila veliku socnu,a ona mi odgovori:"Vidi mali,ako ti mislis da ja mogu da ti dam svaki dan na veresiju,onda si se grdno prevario jer nisam ja takva kakvom me ti smatras.Ako ti se ja ne svidjam, fino se okreni i napusti da ti ja ne bi zvala mog momka.Nasao si mene bespomocnu da napadas,sram te bilo!i jos nesto,ako te jos jednom vidim ovdje...drzi se...jer nisam ja bilo ko u ovom gradu!!!
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!