1
CS arhiva / Одг: Konkurs za admina!
« poslato: 07.06.2010. 00:07:09 »
fd
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
u postenom Kuriru cesto pisu svakakve tekstove, ali sigurno da u njima nikad ne pise "izvanzemaljci" umjesto vanzemaljciSta si se svezao za hrvatske rijeci?
kriza je bogatim i onima koji su imali kapital, firme itd...a mi koji nismo imali teško da ćemo je osjetiti, jedino kroz svijet.Kriza pogadja bogate tako sto ako su imali nekoliko miliona ili milijardi sada imaju koji milion manje.U svakoj krizi najvise stradaju gologuzi.