Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - unnamed

Stranice: [1] 2
1
CS arhiva / Одг: Konkurs za admina!
« poslato: 07.06.2010. 00:07:09 »
fd

2
CS arhiva / Одг: Konkurs za admina!
« poslato: 03.06.2010. 21:23:44 »
Vidi dzibera. Javio se na forum. Bolje bi mu bilo da nauci sutirati trojke.

3
Ostalo / Одг: Proročanstva babe Vange
« poslato: 24.01.2010. 01:18:11 »
Nije problem. Najvise mi se svidja ovaj dio oko treceg svjetskog rata. Protiv koga li cemo mi ratovati zaboga?

4
Ostalo / Одг: Proročanstva babe Vange
« poslato: 24.01.2010. 01:04:46 »
u postenom Kuriru cesto pisu svakakve tekstove, ali sigurno da u njima nikad ne pise "izvanzemaljci" umjesto vanzemaljci  ;D
Sta si se svezao za hrvatske rijeci?

5
Ostalo / Одг: Proročanstva babe Vange
« poslato: 23.01.2010. 18:36:55 »
Ovakvi i slicni tekstovi se objavljuju u Kuriru. Slican tekst o babi Vangi je bio u Presovom magazinu.
 

6
Ostalo / Одг: Proročanstva babe Vange
« poslato: 22.01.2010. 23:50:24 »
Da nije ovaj tekst nekad objavljen u Kuriru?

7
Koliko bi ljudi islo na ekskurziju u inostranstvo? Od kojih para? Nema se para ni za Srbiju.

8
Sport / Одг: Kladioničar HUD...
« poslato: 21.09.2009. 15:23:27 »
Everton-Blekburn 1
Mancester United-Mancester city 1
Milan-Bolonja 1
Partizan-Vojvodina x-1
Sampdorija-Siena 1
Malaga-Tenerife 1
 :P :P :P :P :P :P

9
Forumaši / Одг: Rimovanje
« poslato: 13.09.2009. 20:00:05 »
rat-brat
slika

10
Gamer kutak / Odg: 5 najboljih igrica
« poslato: 24.02.2009. 23:06:40 »
1)Counter-Strike
2)Commandos-Beyond the call of duty
3)Pro evolutiom soccer
4)NBA 2008
5)Call of duty

11
Problemi / Odg: Sexualno obrazovanje
« poslato: 23.02.2009. 19:23:25 »
ova tema kao da je zabranjena za zene

12
Politika / Odg: Svjetska finansijska kriza!!!
« poslato: 20.02.2009. 03:44:12 »
kriza je bogatim i onima koji su imali kapital, firme itd...a mi koji nismo imali teško da ćemo je osjetiti, jedino kroz svijet.
Kriza pogadja bogate tako sto ako su imali nekoliko miliona ili milijardi sada imaju koji milion manje.U svakoj krizi najvise stradaju gologuzi.

13
Noćni život Bileće / Odg: Muzika u kaficima...?
« poslato: 20.02.2009. 03:39:51 »
Batina je iz raja izasla.Danas u Bileci klinac opali samar policajcu i nista.Prije se za takve stvari islo,gdje i treba,u zatvor.Muziku vikendom treba dozvoliti do 1-2 sata.Tacno je da se najveci broj tuca desava oko 12,ali kad bi muzika bila do 1 onda bi se i vrijeme rezervisano za tu fizicku aktivnost pomjerilo za 1 sat.

14
Politika / Odg: Svjetska finansijska kriza!!!
« poslato: 20.02.2009. 02:42:37 »
Ne treba se bojati krize. U krizi smo od rata(materijalnoj i moralnoj).Uostalom, sta jos moze u Bileci da propadne.
A o svjetskoj krizi ne treba da brinemo,jer ne znamo ni nama samima pomoci a pogotovu nekom drugom.

15
BilećaCaffe / Odg: Misao dana
« poslato: 20.02.2009. 02:26:41 »
Zelite li upoznati i zavoljeti svoju domovinu,podjite u druge zemlje.

Stranice: [1] 2