1
Politika / Одг: Četiri kandidata za načelnika Bileće ...
« poslato: 14.01.2010. 01:04:49 »To je problem u Srbiji kod nas i u Cg,sto nema demokratije i sto glavni ljudi u drzavi se ponasaju kao stranacki lideri a ne kao drzavnici odnosno predsjednici,premijeri...slusaj...pljuj ti po svom tadicu i dodiku...a meni mila ne diraj...JEDAN JE MILO....!!!
I posle izbora kažu gdje smo pobjedili tu cemo raditi,a gdje nismo nek se snalaze..
E zato mi necemo napredovati nikad dok se to ne riješi.Tadic,Dodik,Djukanovic moraju da budu predstavnici svih gradjana i da rade u interesu svih gradjana a ne samo onih koji su glasali za njih.Ne pratim politiku toliko u RS ali u Srbiji pratim do najmanjeg detalja.
Promene.Voždovac ide napred.
2-Tomislav nikolic 6.decembar