Prikaži poruke

Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.


Poruke - WIntel4

Stranice: [1]
1
CS arhiva / Одг: LIK KOJI NAM JEBE SERVER
« poslato: 14.07.2010. 02:30:51 »
Danas je SHADOWu lik nudio admina na njegovom serveru i ja tog lika kick. I Shadow meni a sto si ga kick?
Slikao sam lol.

2
BILEĆA CS server / Одг: Ban/Unban
« poslato: 13.07.2010. 14:58:05 »
Empty ili Shakall posaljite mi na PM password.

3
CS arhiva / Одг: admini
« poslato: 13.07.2010. 14:55:21 »
ja sam ovde novi admin...al svoj posao radim extra korektno..o cemu mogu da svjedoce mnogi igraci..al me cudi jedna stvar..mnogi ovde imaju admina..ali neradi s njim nista..samo nako radi reda.....udjem na server..ima 2 admina i 3 citera jbt  i igra se dust2 vec drugi put zaredom ..tako neke stvari..ili npr. udjem .u TS ima 7 igraca u CT 18 Npr..neki ljudi su samo tu nako....nista neradi..ja necu da imenujem ovde javno....nije na meni da to resavam..ima headmina....al samo da upozorim u svoje ime i u ime goluba,....

Slazem se sa obadvojicom.
Ali sta je tu je. Ja sam MiniAdmin i nemogu tu poduzeti nista.

Stranice: [1]