1
CS arhiva / Одг: LIK KOJI NAM JEBE SERVER
« poslato: 14.07.2010. 02:30:51 »
Danas je SHADOWu lik nudio admina na njegovom serveru i ja tog lika kick. I Shadow meni a sto si ga kick?
Slikao sam lol.
Slikao sam lol.
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
ja sam ovde novi admin...al svoj posao radim extra korektno..o cemu mogu da svjedoce mnogi igraci..al me cudi jedna stvar..mnogi ovde imaju admina..ali neradi s njim nista..samo nako radi reda.....udjem na server..ima 2 admina i 3 citera jbt i igra se dust2 vec drugi put zaredom ..tako neke stvari..ili npr. udjem .u TS ima 7 igraca u CT 18 Npr..neki ljudi su samo tu nako....nista neradi..ja necu da imenujem ovde javno....nije na meni da to resavam..ima headmina....al samo da upozorim u svoje ime i u ime goluba,....