BILECAinfo forum
Dobrodošli,
Gost
. Molim vas
prijavite se
ili se
registrujte
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:
BILEĆAinfo forum, sep 2007. - jul 2014.
Početna
Pomoć
Pretraga
Kalendar
Članovi
Pogledaj spisak članova
Traži korisnike
Prijavljivanje
Registracija
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice:
1
...
9
10
[
11
]
12
13
...
48
Idi dole
Autor
Tema: Pitajte osobu ispod (Pročitano 227025 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #150 poslato:
13.11.2007. 20:26:49 »
male...
nedostaje vam neko trenutno???
meni daaaa
«
Poslednja izmena: 13.11.2007. 20:28:29 Lady...
»
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #151 poslato:
13.11.2007. 20:29:46 »
meni ne niko
nedostaje ti momak mozda
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #152 poslato:
13.11.2007. 20:31:24 »
naravno!
mada,odakle ti znas da ja imam decka??
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #153 poslato:
13.11.2007. 20:32:07 »
pa predpostavljam
zar je tesko predpostaviti sta fali nekoj curi
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #154 poslato:
13.11.2007. 20:32:40 »
jeste
volis da pametujes???
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #155 poslato:
13.11.2007. 20:33:27 »
ponekad
trenutno nema nista pametno da radi??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #156 poslato:
13.11.2007. 20:34:08 »
imam da ucim i te koliko
zasto si me napomenuo na to??
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #157 poslato:
13.11.2007. 20:36:56 »
hahahahaha
imam i ja da ucim pa evo me ovdje...
sta si upisala??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #158 poslato:
13.11.2007. 20:38:03 »
gimnaziju
isto pitanje....?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #159 poslato:
13.11.2007. 20:39:46 »
hmm....gimnazija...2 - 3 hm...ne znam
sta mislis???mozda idemo u isti razred
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #160 poslato:
13.11.2007. 20:41:47 »
ha?
?
mozda...
jel hoces da procitas pp??
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #161 poslato:
13.11.2007. 20:43:52 »
procitao sam i idg
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #162 poslato:
13.11.2007. 23:00:40 »
oi ide na spavanje?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
Tica
Start moderator
Extra član
Poruke: 613
Ugled: +32/-29
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #163 poslato:
13.11.2007. 23:01:44 »
da....
ides ti?
Sačuvana
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #164 poslato:
14.11.2007. 00:35:15 »
Idem
poslednji film koji si odgledao?
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
Štampaj
Stranice:
1
...
9
10
[
11
]
12
13
...
48
Idi gore
« prethodna tema
sledeća tema »
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod