Autor Tema: Lokalni izbori 2008  (Pročitano 92050 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Lokalni izbori 2008
« poslato: 06.09.2008. 11:38:37 »
Stavio sam samo ove cetiri.Evo ako hoce neko da predlozi jos jednu stranku da je stavim na anketu neka to ucini u najbrzem mogucem roku.Ali bice mrtva trka izmedju ove tri stranke,jos ko ce nam biti nacelnik opstine plus koja stranka po vama ima najbolji slogan itd....
« Poslednja izmena: 19.09.2008. 23:38:23 vladix_vlado »

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #1 poslato: 06.09.2008. 11:49:03 »
izborni slogan SDS-a i kandidat za nacelnika opstine Bileca.




Миладин Самарџић, рођен 1958. године, машински инжињер. Овај искусни привредник, који је радио у “Енергоинвесту“ у Билећи, те био директор фабрике „Зрак“, од 2000-те године обављао је функцију замјеника начелника општине Билећа , а 2004 године изабран је за начелника општине Билећа.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #2 poslato: 06.09.2008. 11:55:28 »


Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #3 poslato: 06.09.2008. 16:59:00 »
 Ja i ako nisam clan niti simpaziter ni jedne stranke tvrdim da ce SNSD ubjedljivo pobjediti!!!
Isto tako znam da je narod nezadovoljan opcijama i kandidatima i nema za koga da glasa pa ce i odziv na izbore biti jako mali!
A da se kojim slucajem na izbore prijavilo udruzenje o kome smo ja,kuksi,niger i zid pricali u nekoj drugoj temi(cini mi se najbolji politicar)na celu sa mladim,ambicioznim,obrazovanim i postenim Bilecanim ubjedljivo bi pobjedio!!!
Predlazem i da se otvori glasanje,al ne ovo postojece,evo ja cu ga otvoriti,na komece biti ponudjene stranke i nepostojece udruzenje,a pitanje ce biti-za ko ga bi glasali da imate ove opcije i vidjecete da ce rezultati biti nevjerovatni!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #4 poslato: 06.09.2008. 19:37:34 »
Ne volja mi ova anketa bolje da sam izabrao anketu za nacelnika Bilece.

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #5 poslato: 07.09.2008. 01:42:08 »


jos da dodam Ko je kandidat za nacelnika opstine Bileca iz tabora SNSD-a,ukratka biografija:

Kandidat za nacelnika

Slavko Bekan rodjen je 07.08.1940.godine u Trebinju.Nakon zavrsene gimnazije u Beogradu,nastavlja studije stomatoloskog fakulteta ,gdje stice zvanje doktora stomatologije.Specializaciju zavrsava u Sarajevu 1985.godine dodijeljeno mu je zvanje primarijusa.Ozenjen ima troje djece.Bio je i ucesnik otadzbinskog rata od 1992-1996 god.Odgovorno obavljajuci drustvene i strucne poslove,cijeli svoj radni vijek posvetio je za pomoc i dobrobit svoga naroda-po cemu je mnogim bilecanima prepoznatljiv.

glavni slogan: Moja kuća,Bileca

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #6 poslato: 07.09.2008. 18:42:14 »
Istina je da je Slavko Bekan pomogao mnogim ljudima iz Bilece a i sire,cuo sam mnogo ljudi koji svjedoce o tome,e sad dali je on u stanju sto se tice godina da obavlja funkciju i da nepadne pod neci uticaj,to je vec druga prica...al dosta je i ovaj Samardzic bio,dva mandata a i on je veseljak dobar covjek al se nista nepita,drugi su o svemu odlucivali krijuci se iza njegovog imena,samo da tako ne bude i sa Bekanom,nadam se da nece.On ce 100% pobjediti!!! A godinama vec SNSD ima bolji marketing od bilo koga u BiH i slogan im je dobar!Mislim da im neka Americka marketing kompanija pravi reklamnu kampanju,valjda su ti i Busu radili...znam da u Srbiji idu toliko daleko da politicarima preporucuju sta da izjavljuju i o kakvim temama da pricaju,sta da zaobilaze,itd...
Pa Vucicu su savjetovali da ne bude agresivan i da se nesvadja ni sa kim,i on je ispostovo,al cim su se zavrsili izbori zaratio je sa svima,jedva je doceko! :) :)
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #7 poslato: 07.09.2008. 19:38:59 »
Mislim da je profesor Babic najbolji izbor.
Sremac pise kako je ovaj Samardzic potpao pod tudji uticaj, i da je lako moguce da potpane i Bekan.
Znajuci Macka Babica ubjedjen sam da on ne bi potpao pod niciji...

Van mreže sremci

  • Extra član
  • *
  • Poruke: 469
  • Ugled: +23/-10
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #8 poslato: 07.09.2008. 19:47:58 »
A otkud Macko,ispred koje stranke?I ko jos ima od kandidata,ja pojma nemam???Objasnite sve lijepo,znas da ja i makaay volimo biti obavjesteni o politickim desavanjima u gradu!
Neprijateljima treba neprekidno oprastati,jer je upravo to ono sto ih najvise ljuti!

Van mreže BaNiX

  • Start moderator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1751
  • Ugled: +149/-112
  • Pol: Muškarac
  • Forum je naš
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #9 poslato: 07.09.2008. 20:51:43 »
Pa sta je sa ovom anketom zar je moguce da ce SDS ponovo pobjediti.Ako Miladin Samardzic ponovo pobjedi onda smo mi bilecani totalni kreteni i debili.TOLIKO! >:( >:(

Van mreže Hercegovac77

  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1412
  • Ugled: +45/-18
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #10 poslato: 08.09.2008. 00:30:25 »
A otkud Macko,ispred koje stranke?I ko jos ima od kandidata,ja pojma nemam???Objasnite sve lijepo,znas da ja i makaay volimo biti obavjesteni o politickim desavanjima u gradu!

Macko je ispred SRS RS http://srsrs-bileca.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Valjda vam je poznato da se stranka podjelila na dva djela, u ovome djelu gde je Macko kandidat za nacelnika, su sve mladi i po mom misljenju posteni Bilecani.
Na drzavnom nivou vjerovatno ne bih glasao za njih, ali ovde na lokalnom ne vidim nikoga boljeg.
Kasne izgleda sa izradom ovoga sajta i postavljanjem liste (sto im nije za pohvalu) valjda ce uskoro objaviti ko je sve u OO SRS RS Bileca

Van mreže S.A.F.

  • Globalni moderator
  • Extra član
  • *
  • Poruke: 684
  • Ugled: +27/-34
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #11 poslato: 08.09.2008. 01:14:18 »
Ono što se mora priznati profesoru Babiću, bez ulaženja u ideološko-političke rasprave, je to da nije ''sažvakan'' i da je svježe lice na ovoj maloj lokalnoj političkoj sceni. Da li će to biti dovoljno da ostvari značajan broj glasova ili možda čak i pobjedi, ili će stranačke infrastrukture da odnesu prevagu to ne znam niti mogu da pretpostavim. Ono što je zanimljivo vezano je za naše omražene južne susjede Trebinjce (nalet ih bilo). Naime upućeni u lokalna politička dešavanja u Trebinju kažu da će u trci za načelnika gotovo sigurno pobjediti Nikola Sekulović, kandidat Pokreta za Trebinje, bivši aktivista brojnih nevladinih organizacija, sadašnji predsjednik skupštine opštine Trebinje i po nekima miljenik međunarodne zajednice. Šta ovo znači, i hoće li se još jednom potvrditi (ako ovako bude) da su se lučari rodili tri dana prije lisice, živo me zanima. Nezgodno je jedino to što će sve dobiti punu dimenziju tek nakon republičkih izbora za dvije godine.

Van mreže mrvica

  • empty
  • Globalni moderator
  • Super član
  • *
  • Poruke: 1180
  • Ugled: +132/-25
  • Pol: Muškarac
  • Nobody is perfect, I am Nobody!!!
    • Pogledaj profil
    • CS Bileca serveri
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #12 poslato: 08.09.2008. 08:59:55 »
Sve je to  fino al u Bileci pobjedjuje ili SDS ili SNSD, u svakom pogledu...

Van mreže herc

  • Iskusan
  • *
  • Poruke: 179
  • Ugled: +10/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #13 poslato: 08.09.2008. 12:14:02 »
Pa sta je sa ovom anketom zar je moguce da ce SDS ponovo pobjediti.Ako Miladin Samardzic ponovo pobjedi onda smo mi bilecani totalni kreteni i debili.TOLIKO! >:( >:(

Nemam sta da dodam na ovo, potpuno se slazem.
Neki ljudi govore ono sta znaju, a drugi ljudi znaju sta govore!

Van mreže VLADIX

  • BILEĆAinfo founder
  • Administrator
  • Urednik
  • *
  • Poruke: 1623
  • Ugled: +121/-17
  • Pol: Muškarac
  • Vladimir Duka
    • Pogledaj profil
    • VLADIX.NET site
Odg: Lokalni izbori 2008
« Odgovor #14 poslato: 08.09.2008. 16:22:55 »
Na drzavnom nivou vjerovatno ne bih glasao za njih, ali ovde na lokalnom ne vidim nikoga boljeg.
Kasne izgleda sa izradom ovoga sajta i postavljanjem liste (sto im nije za pohvalu) valjda ce uskoro objaviti ko je sve u OO SRS RS Bileca

Uvažene su pozitivne kritike i reakcije sa foruma pa je na sajtu SRS RS BILEĆA objavljen spisak kandidata: http://srsrs-bileca.com/index.php
Takođe, u narednih par dana očekuje se još novina na sajtu, od fotografija kandidata do ostalih informacija u vezi kampanje SRS RS Bileća.
« Poslednja izmena: 08.09.2008. 16:30:00 vladix_vlado »