Samo želim da kažem da je tema " koliko si ih IMALA do sada", a pored šmizle, postove pišu djevojke Vladix, Hercegovac 77, SAF, NIGER gruja, vjerovatno sam neke zaboravio, i ja sam napisao jedan post,sada još jedan i uzdravlju, stvarno da sam djevojka podjelila bih iskustvo sa vama, tj. muškarac sam i nisam kompetentan!!!
Živili svi članovi našeg foruma, sve vas pozdravljam uživajte u temi,ne bih vas više zadržavao,ćao,zdravo!!!