BILECAinfo forum
Dobrodošli,
Gost
. Molim vas
prijavite se
ili se
registrujte
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:
BILEĆAinfo forum, sep 2007. - jul 2014.
Početna
Pomoć
Pretraga
Kalendar
Članovi
Pogledaj spisak članova
Traži korisnike
Prijavljivanje
Registracija
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice:
1
...
39
40
[
41
]
42
43
...
48
Idi dole
Autor
Tema: Pitajte osobu ispod (Pročitano 226927 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #600 poslato:
22.01.2008. 21:03:29 »
imas li cokolino?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #601 poslato:
22.01.2008. 21:04:57 »
To mi dadilja sve pojede
...cek da provjerim...
e daa evo ima malo....Hoces???Sa mlijekom?
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #602 poslato:
22.01.2008. 21:06:00 »
ne nego sa vodom...
oi je zedna?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #603 poslato:
22.01.2008. 21:06:48 »
Ne.....
Sa vodom....pa skupa voda
....dodji da pomuzes kravu ako hoces da jedes
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #604 poslato:
22.01.2008. 21:07:59 »
nesto me prosao apetit...
zasto nisi postavio pitanje?
ne mogu ni ja stalno da smisljam...
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #605 poslato:
22.01.2008. 21:09:20 »
Evo...
Hoces kozije ili kravlja mlijeko za cokolino???mmmmmmmmmmmmm
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #606 poslato:
22.01.2008. 21:10:02 »
hm... je l` imas u tetrapaku?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #607 poslato:
22.01.2008. 21:12:42 »
Morao bih otvarat prodanicu
Osoba ispod je toliko gladna da bi jela zivog pauka??mmmmmmmmmmm
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #608 poslato:
22.01.2008. 21:17:49 »
oooooohhhhhhhh neeeeeeeee ....(gdje bas njega nadje....)
fuuuuj....
oi se boji pauka?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #609 poslato:
22.01.2008. 21:18:29 »
Hahahha vise se bojim tebe
Osoba ispod mi je jednom slala poruku??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #610 poslato:
22.01.2008. 21:20:34 »
ne...
oi ne zna da nemam njegov broj?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #611 poslato:
22.01.2008. 21:21:52 »
Znam...
nego jednom te neko cimao sa mog broja pa si slala poruku predtavi se
Osoba ispod misli da imam njen broj??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #612 poslato:
22.01.2008. 21:24:43 »
heh...onda si cimao prije 5 god...
ne mislim ja nista...
oi ima 066 br?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #613 poslato:
22.01.2008. 21:25:38 »
Nemam...glup mi je
Osoba ispod ima vise kartica za tel.?
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Lady...
VIP
Extra član
Poruke: 699
Ugled: +16/-50
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #614 poslato:
22.01.2008. 21:26:33 »
nemam...ali planiram uskoro jedan novi br...
oi ne da sestri na komp?
Sačuvana
Od vas trazim samo jedno,a to su dve stvari:red,rad i disciplina!!!
Štampaj
Stranice:
1
...
39
40
[
41
]
42
43
...
48
Idi gore
« prethodna tema
sledeća tema »
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod