Vidim da neki negoduju povodom ove teme,umjesto da podijele neku zanimljivu pricu s nama,a sve u svrhu pozitivnog raspolozenja

Ali ovako im je daleko daleko lakse:bace pogled,pljunu i prodju.
Zaista mi nije bio cilj da ova tema preraste u svadjalacku sekciju,mada bitno je da nije monotono,pa nek' se i svadjamo

Upravo razmisljam o pokretanju nove teme...neke"casne i postene",pa da se svi mogu ukljuciti!
Veliki pozdrav svim aktivnim forumasima,kao i voajerima koji nas posjecuju
