BILECAinfo forum
Dobrodošli,
Gost
. Molim vas
prijavite se
ili se
registrujte
.
1 čas
1 dan
1 nedelja
1 mesec
Zauvek
Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti:
BILEĆAinfo forum, sep 2007. - jul 2014.
Početna
Pomoć
Pretraga
Kalendar
Članovi
Pogledaj spisak članova
Traži korisnike
Prijavljivanje
Registracija
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod
« prethodna tema
sledeća tema »
Štampaj
Stranice:
1
...
22
23
[
24
]
25
26
...
48
Idi dole
Autor
Tema: Pitajte osobu ispod (Pročitano 226925 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #345 poslato:
13.12.2007. 18:56:03 »
sasvim mi je svejedno...
imas sada na racunu vise od 3km??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #346 poslato:
13.12.2007. 19:05:54 »
Имам
Да ли више зовеш или шаљеш порукице
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #347 poslato:
13.12.2007. 19:11:21 »
saljem
volis li da pises cirilicom?
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #348 poslato:
13.12.2007. 20:47:57 »
Волим
Да чи више пишеш ћирилицом или латиницом
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #349 poslato:
13.12.2007. 21:23:55 »
latinicom
Volis li cips od paprike??
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #350 poslato:
13.12.2007. 21:32:08 »
Ne
a ti sa kecapom
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
Mare
Globalni moderator
Mega star
Poruke: 2856
Ugled: +60/-52
Pol:
...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #351 poslato:
13.12.2007. 22:04:58 »
Ne
Mrzite li ikog?
Sačuvana
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...
Caki HEO
Globalni moderator
Extra član
Poruke: 491
Ugled: +11/-5
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #352 poslato:
13.12.2007. 23:11:10 »
Ih, jos pitas...
Isto pitanje?
Sačuvana
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #353 poslato:
13.12.2007. 23:13:01 »
aha
Grad koji vam je ostao u losem sjecanju
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
Mare
Globalni moderator
Mega star
Poruke: 2856
Ugled: +60/-52
Pol:
...pamti me k'o prijatelja-cuvaj me u dusi...
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #354 poslato:
14.12.2007. 13:50:14 »
Ne znam...
A grad koji vam je ostao u finom sjecanju ?
Sačuvana
Zasto se sve to desava,
da l' covek ista resava?!
Il' smo samo tu
zbog ravnoteze medju zvezdama?! ...
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #355 poslato:
14.12.2007. 14:16:37 »
neam pojma
volis li rum plocice?
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
error
Globalni moderator
Super član
Poruke: 948
Ugled: +47/-40
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #356 poslato:
14.12.2007. 14:58:21 »
Volim
Gdje ces za Novu godinu?
Sačuvana
Hua,hua
drug_do_groba
VIP
Super član
Poruke: 1466
Ugled: +22/-6
Pol:
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #357 poslato:
14.12.2007. 20:38:32 »
U Lipu
isto pitanje
Sačuvana
Necu da mi zivot kvari neko ko je vredan k'o polovne stvari!!!
error
Globalni moderator
Super član
Poruke: 948
Ugled: +47/-40
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #358 poslato:
14.12.2007. 22:48:27 »
U Lipu
Imas li devojku?
Sačuvana
Hua,hua
Obična_djevojka
VIP
Urednik
Poruke: 1890
Ugled: +59/-28
Pol:
No fate!!!
Odg: Pitajte osobu ispod
«
Odgovor #359 poslato:
14.12.2007. 23:39:19 »
nemam djevojku
Da li vam je hladno trenutno?
Sačuvana
Ne raspravljaj se sa budalom jer najprije ce te spustiti na svoj nivo,a zatim pobjediti na iskustvo!!!
Štampaj
Stranice:
1
...
22
23
[
24
]
25
26
...
48
Idi gore
« prethodna tema
sledeća tema »
BILECAinfo forum
»
Zabava
»
Forumaši
»
Pitajte osobu ispod